برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عزیزمحمدی:اختلاف رویانیان و عابدینی چیزی نبود!

دوشنبه، ۴ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۱۸ — خبرآنلاین

رییس اتحادیه باشگاه های کشور می گوید اگر کمیته المپیک آنها را به رسمیت نمی شناخت در نامه ای به اتحادیه از آنها نمی خواست تا نماینده ای را به کمیته ملی المپیک معرفی کنند.

عزیز محمدی

عزیزمحمدی رییس اتحادیه باشگاه های کشور درخصوص جلسه صبح امروز اتحادیه که با حاشیه های زیادی همراه بود حرف زد و گفت:«در هر صورت همیشه این طور نیست.از این اتفاق‌ها هم ممکن است در هر جلسه ای بیفتد.بحث داغ شده بوده و دوستان هم اظهار نظرهای خودشان را می کردند.»

از او درباره معرفی عابدینی به عنوان نماینده اتحادیه به کمیته ملی المپیک سوال کردیم که عزیز محمدی گفت:«در معرفی دفعه قبل که قرار بود جمشیدی به عنوان نماینده معرفی شود ما نقشی نداشتیم.به همین دلیل اعتراض برخی از مدیران باشگاه‌ها را به همراه داشت.اما این بار این انتخاب جایی برای اعتراض باقی نگذاشت و آقای عابدینی نماینده اتحادیه در کمیته ملی المپیک است.البته خودم هم می توانستم در این انتخابات کاندیدا شوم اما ترجیح دادم تا مدیران باشگاه‌ها خودشان کاندیدا شوند.»

اما آیا کمیته ملی المپیک اتحادیه را به رسمیت می شناسد؟این سوال ما واکنش عزیز محمدی را به همراه دارد:«چند روز پیش خود آقای افشارزاده در نامه ای از ما خواستند تا نماینده ای را از اتحادیه به کمیته ملی المپیک معرفی کنیم.وقتی خود دوستان به ما نامه می زنند یعنی اینکه اتحادیه را به رسمیت شناخته اند.پس جای هیچ بحث دیگری باقی نمی ماند.»

عزیز محمدی درباره بحث های دیگری که در جلسه اتحادیه مطرح شد حرف زد و گفت:«استاندارد سازی ورزشگاه های تختی تهران،غدیر اهواز،عضدی رشت و یکی دو ورزشگاه دیگر در جلسه ما مطرح شد.بحث اصلاح اساسنامه فدراسیون را هم امروز مطرح کردیم.با تشکیل کمیته ای شامل ۶ نفر قرار شد ایرادات اساسنامه بررسی و پس از ابلاغ به باشگاه‌ها و تایید آنها برای فدراسیون ارسال شود.»

اما حرف های پایانی عزیز محمدی.آنجا که از او درباره اختلاف بین رویانیان و عابدینی پرسیدیم که او گفت:«چیز خاصی نبود.دوستان هر کدام حرف های خودشان و باشگاه شان را زدند و در برخی از جاها هم اختلاف نظر داشتند.به هر حال همه چیز ختم به خیر شد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391