برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

برق شیراز دولتی شد

جمعه، ۲۲ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۴۳ — گل

پرونده به طرفیت برق منطقه ای در شعبه یکم دیوان عدالت اداری تشکیل شد و در اولین گام ، این شعبه انتقال مذکور را غیر قانونی دانست و رای به ابطال آن داد.

دیوان عدالت اداری طی دادنامه شماره ۹۲۰۹۹۷۰۹۰۰۱۰۱۵۶۰ مورخ ۱۷/۰۹/۱۳۹۲ طی دستور موقت و فوری خود واگذاری برق شیراز به بخش خصوصی و شخص حسین فارسی را باطل کرد.

پس از واگذاری رایگان و بدون تشریفات و مزایده سام باشگاه برق شیراز به حسین فارسی، پیشکسوتان برق شیراز توسط وکیل خود به دیوان عدالت اداری شکایت کرده و این انتقال را غیر قانونی دانستند.پرونده به طرفیت برق منطقه ای در شعبه یکم دیوان عدالت اداری تشکیل شد و در اولین گام ، این شعبه انتقال مذکور را غیر قانونی دانست و رای به ابطال آن داد.

ماده ۳۴ قانون دیوان عدالت اداری صراحت دارد: در صورتی که شاکی ضمن طرح شکایت خود یا پس از آن مدعی شود که اجرای اقدامات یا تصمیمات یا آراء قطعی یا خودداری از انجام وظیفه توسط اشخاص و مراجع مذکور در ماده(۱۰) این قانون، سبب ورود خسارتی می گردد که جبران آن غیرممکن یا متعسر است، می تواند تقاضای صدور دستور موقت نماید.

ماده ۳۹ همین قانون می گوید:سازمانها، ادارات، هیأتها و مأموران طرف شکایت پس از صدور و ابلاغ دستور موقت، مکلفند طبق آن اقدام نمایند و در صورت استنکاف، شعبه صادرکننده دستور موقت، متخلف را به انفصال از خدمت به مدت شش ماه تا یک سال و جبران خسارت وارده محکوم می نماید.

حال با این شرایط برق شیراز رسما و با رای قضایی به دولت برگشت و برق منطقه ای فارس مالکیت آن را بر عهده دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391