برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یادداشت ویژه : سه بازی بی گل در آستانه قرعه کشی ؛ حق با شماست سینیور کی روش

جمعه، ۱۵ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۶ — گل

اگر شماره ۱۰ تیم تان غلام رضا رضایی و اکبرپور در تمام لیگ ۱۰ گل زدند آنوقت میتوانید کی روش را بکوبید که لیگ فشرده است. هر چند خدا را شکر که فشرده است.خلاصی هر چه زود تر بهتر!

کارلوس کی‌روش

دیشب گزارشگر بازی فولهام تاتنهام اشکان را خیلی دوست داشت.ما هم دوست داریم.اما جنس دوست داشتنش با ما فرق میکرد.هنوز بین نیمه نشده اشکان را بهترین بازیکن زمین معرفی کرد.خیلی پیش از گل زدن.همه هیجان بازی برایش پا به توپ شدن اشکان بود.فریاد میکشید نعره میزد و شکر میکرد که اشکان برگشته.تعریف هایش از حد که گذشت صدای تلوزیون را قطع کردم. اشکان خوب بود.مثبت.البته نه بهترین ...اما یک سوال مهم.شما میدانید که چرا گزارشگر نگفت بازیکن هموطن ما؟تاکید درست او بر روی جمله بازیکن خوب تیم ملی ایران بود.انگار دیه گو کاستا باشد و ما هم اسپانیا.هر قدر برای تیم ملی و برای لذت ما از نام میهنمان مهم باشد اما یادمان باشد اشکان دستپخت این فوتبال فلک زده نیست.

باغ بی برگی

استقلال و سپاهان صفر صفر کردند.فولاد صدرنشین دیروز هم برابر فجر تیمقعر نشین امروز هیچ گلی نزد.پرسپولیس هم که حرفش را نزنید.فقر گل بیداد میکند.باغ بی برگی است اینجا.آرش افشین در سپاهان گل نمی زند میرود که در فولاد گل نزند.غلامی نیم فصل اول گل نمی زد می ماند تا از پشت محوطه توپ را به آسمان بفرستد.اولادی در نفت گل نمی زدودر پرسپولیس گل نمی زد آمده تا در استقلال گل بزند.نظری در فجر برابر استقلال توی شش قدم توپ را به آسمان میفرستد میرود که جای مجیدی بزرگ را بگیرد.قاضی در پرسپولیس گل نزده می آید که از شش قدم با سر به مدافعان سپاهان پاس بدهد.تازه اوضاع پرسپولیس جالب تر است.نوروزی گل نمیزند و ۵ سال و اندی در پرسپولیس آقایی میکند.سید صالحی که ( استثنائا) در تراکتور گل می زد و در تیم دایی نمی زند.خلعتبری چند میلیارد میگیرد و در تیم ملی و سپاهان و الوصل گل می زد و در تیم بهترین گل زن ملی جهان گل نمی زند.عنایتی در مرز ۴۰ سالگی گل می زند و یعقوب کریمی در ۲۰ سالگی فوتبالش ته می کشد و گل نمی زند.آقای گل لیگ از ۱۷ بازی ۸ گل زده است.بهترین گلزن استقلال مجیدی است و از فوتبال خداحافظی کرده.جلال رافخایی کفش طلایی ماست که فقط پنالتی زده و دیگر هیچ.آقای گل تاریخ لیگ بین برهانی و عنایتی دست به دست میشود.همین برهانی ذخیره.همین برهانی که ناصر خان را نابود کرد.همین برهانی که وقتی مصاحبه کرد می خواهد به جام جهانی برود به رویش خندیدیم.راستی میدانید مومن زاده بعد از چند سال برگشته است؟.

اگر گوچی نبود...

امشب قرعه کشی جام جهانی است.ما خوشبخت هستیم.۳۲ از تمام دنیای فوتبال.جایی که زلاتان و بیل نیستند ما هستیم.اما قاچاقی.اگر چه دوستشان داریم و برایشان جامه میدریم اما حتی گزارشگر محترم هم ایرانی نمیداندشان.چون فوتبالش مال ما نیست.سهم فرهنگ دیگری است.ما میلیاردها پول خرج امثال افشین یعقوب کریمی غلام رضا رضایی اولادی نظری غلامی و نوروزی و غریبی کرده ایم اما گل نزده ایم.

پس اگر کی روش گفت در لیگ را تخته کنید و بگذارید با همین‌ها که خودم آورده ام و زحمتشان را کشیده ام برای حفظ نام و اعتبار وطنتان زمان بیشتری را کار کنم رگ گردنتان ورم نکند مدیران محترم.کمی مکث کنید.کمی آب بنوشید و تصور کنید.در آن کورس رویایی گوچی با مدافع کره اگر یکی از مهاجمان نام برده از تیم شما بود ما به جای جام جهانی باید با ونزوئلا یا زیمباوه دوستانه بازی میکردیم.تیم و مهاجمانتان را ببینید.اگر شماره ۱۰ تیم تان غلام رضا رضایی و اکبرپور در تمام لیگ و در مجموع ۱۰ گل زدند آنوقت میتوانید کی روش را بکوبید که لیگ فشرده است.

هر چند خدا را شکر که فشرده است.خلاصی هر چه زود تر بهتر!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391