برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بهروان: کفاشیان فکری اساسی به حال ۴ نماینده ایران کند

چهارشنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۱ — اوج نیوز

رییس کمیته برگزاری مسابقات لیگ حرفه ای گفت:مذاکرات ۱+۵ با آن همه سختی به پایان رسید و هماهنگی ایجاد کردن بین باشگاهها و تیم ملی سخت تر از آن نیست.

غلامرضا بهروان،درباره برنامه های سازمان لیگ برای اتمام مسابقات لیگ برتر در فصل جاری عنوان کرد:ما همه تلاش مان این است که قولی که دادیم را عملی کنیم و بتوانیم بازی‌ها را تا ۲۰ فروردین تمام کنیم.البته برگزاری بازی های تیم ملی در حوزه کمیته تیم های ملی است.اولویت ما تیم ملی است اما باید منافع باشگاهها را هم در نظر گرفت.

وی ادامه داد:خواسته ایکه در حال حاضر کی روش دارد این است که بازیکنانش را پس از اتمام لیگ به طور کامل در اختیار بگیرد.اما اگر برنامه لیگ قهرمانان آسیا را نگاه کنید ۴ تیم ما،تا اوایل اردیبهشت درگیر این مسابقات هستند.اگر به مرحله بعدی بروند بازی های بیشتری خواهند داشت.من شفاف می گویم.این بحثی است که باید ریاست فدراسیون فوتبال با مدیران باشگاهها جلسه بگذارد و فکری اساسی به حال این ۴ باشگاه کند.

بهروان افزود:باشگاهها حرف حق می زنند.از طرف دیگر تیم ملی هم برای مردم خیلی مهم است.در این قضایا هم باید فنی فکر کرد و هم منطقی.نمی شود به احاسات مردم دامن زد و گفت بازی تیم ملی در جام جهانی از لیگ قهرمانان مهم تر است.من فکر می کنم هر دو مسابقات جایگاه خاص خودشان را دارند اما می شود سرمربی تیم ملی با کادر فنی ۴ باشگاه جلسه بگذارد و فکری به حال این موضوع کند.

رییس کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر افزود:سازمان لیگ در این باره نامه ای به فدراسیون فوتبال فرستاده است و به طور شفاف گفته که این قضیه در حیطه تصمیم گیری فدراسیون است.من صادقانه می گویم در این باره نباید چکشی عمل کرد.باید طرفین به حقوق یکدیگر احترام بگذارند و اولویت‌ها را در نظر بگیرند.یک زمان باشگاهها باید به تیم ملی کمک کنند و در جاهای دیگر تیم ملی.من فکر می کنم نباید اجازه بدهیم که گسست ایجاد شود.الان زمانی است که باید بین باشگاهها و تیم ملی پیوند ایجاد شود.

وی ادامه داد:باید همانطور درباره باشگاهها تصمیم گرفت که اگر روزی خودمان مدیر یا سرمربی آنها بودیم،دوست داشته باشیم آنطور برای ما تصمیم بگیرند.منافهع دیگران هم مهم است.نه اینکه در یک موقعیت جوری تصمیم بگیرند و در موقعیت دیگر،ایده های افراد عوض شود.هر دو طرف حق دارند و یک نفر باید بزرگتری کند تا این مشکلات حل شود.به زور نمی شود فوتبال بازی کرد و بازی خوب گرفت.این وسط باید علاقه و اعتقاد وجود داشته باشد.

بهروان درباره اظهانظر فتح الله زاده مبنی بر اینکه استقلال بدون ملی پوشانش به آسیا نمی رود گفت:ایشان مدیر یک باشگاه هستند که هوادار زیاد دارد و تحت فشار است.فتح الله زاده یکی از مدیران بزرگ باشگاههای این مملکت است و در آسیا هم شناخته شده است.باید در کنار هم بنشینیم و حرف هایمان را بزنیم.اینگونه که هر کسی در رسانه ای صحبت کند و جلسه ای نباشد و همه از هم دور باشند،گسست به وجود می آید و باید جلوی این کار را گرفت.

وی درباره اینکه فدراسیون برای این مساله چه برنامه ای دارد گفت:فدراسیون به طور حتم در این باره برنامه دارد.ما هم برای آنها نامه نگاری کرده ایم تا مشکل برطرف شود.مسولان فدراسیون و مدیران باشگاهها بزرگان کشورند و اینطور نباید باشد که هر کسی حرف خودش را بزند.مذاکرات ۱+۵ با آن همه سختی به پایان رسید و هماهنگی ایجاد کردن بین باشگاهها و تیم ملی سخت تر از آن نیست.فوتبال یک خانواده است.اگر اتحاد بین اعضا باشد،مشکلات حل خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391