برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محسن بنگر: ممنوم از دایی که برای تیم ملی، حمایتم کرد

شنبه، ۲ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۸ — گل

ما مدعی اصلی قهرمانی هستیم. الان صدر جدول هستیم و امتیازمان بیشتر از همه تیمها. اگر ما مدعی اصلی قهرمانی نباشیم ، کدام تیم مدعی باشد؟

محسن بنگر ، یکی از بهترین سالهای دورانت بازیگری خود را سپری می کند. او نیم فصل اول و همراه با سیدجلال حسینی زوج مستحکم خط دفاعی پرسپولیس را ساخت دتا عنوان بهترین خط دفاع لیگ نصیب این تیم شود. محسن بنگر درباره شرایط پرسپولیس صحبت می‌کند و البته با قاطعیت، این تیم را مدعی اصلی قهرمانی می داند:« شرایط ما که خدا را شکر خوب است. نیم فصل اول را با خیر و خوشی تمام کردیم. نیم فصل دوم اما خیلی سختتر از نیم فصل اول خواهد بود. تمام تیمها می آیند که از بازی های خود امتیاز بگیرند. ته جدولی‌ها دوست ندارند سقوط کنند و بالای جدولی‌ها هم برای قهرمانی می جنگند. البته ما مدعی اصلی قهرمانی هستیم. الان صدر جدول هستیم و امتیازمان بیشتر از همه تیمها. اگر ما مدعی اصلی قهرمانی نباشیم ، کدام تیم مدعی باشد؟؟؟ ما نشان دادیم که می توانیم قهرمان شویم و شخصیتش را داریم. فقط باید تمرکز بیشتری کنیم و از بازی‌ها با دست پر خارج شویم»

با ازی های خوبی که بنگر در نیم فصل اول انجام داد احتمال دعوتش به تیم ملی وجود داشت اما کی روش، نام بنگر را در لیست قرار نداد. می گویند به خاطر سن و سال بالایش اما خودش می گوید:« نیم فصل اول بدنم آماده بود و خیلی خوب بازی کردم. به نظر من سن و سال نباید ملاک دعوت یک بازیکن به تیم ملی باشد. مگر سهراب بختیاری زاده و یحیی گل محمدی که در جام جهانی ۲۰۰۶ بازی کردند،۱۷ سالشان بود؟ آنها هم سن بالایی داشتند اما چون آماده بودند بازی کردن و گل هم زدند. من هم به سلیقه کی روش احترام می گذارم و هدفگذاری ام را گذاشته ام روی موفقیت پرسپولیس و حضور در جام جهانی»

دایی یکی از حامیان بنگر برای دعوت به تیم ملی بود. مدافع پرسپولیس در این باره می گوید:« علی آقا حمایتم کرد و من هم از ایشان ممنونم . همین صحبتهای علی دایی و حمایت او باعث می شود تا با انگیزه تر شوم و برای رسیدن به پیراهن تیم ملی تلام را بیشتر کنم»

بنگر که دوست صمیمی سیدجلال است درباره احتمال جدایی او از پرسپولیس به دلیل عدم پرداخت مطالباتش می گوید:« هر بازیکنی قرارداد حرفه ای خودش را دارد و من نمی توانم در آن دخالت کنم. از جدایی سیدجلال خبر ندارم اما این را می توانم بگوم که برای او ، بحث مالی همیشه در جایگاه دوم اهمیت قرار دارد. سید به پیراهنی که می پوشد تعصب دارد و فکر می کنم این تعصب را در زمین هم نشان داده. درست است که ناراحت شده اما امیدوارم که در پرسپولبیس بماند و مشکلاتش هم برطرف شود»

فرزاد حاتمی بعد از حضور در پرسپولیس اعلام کرد که زیرآب بنگر را می زند تا حنیف پرسپولیسی شود. بنگر در این باره می گوید:« حاتمی شوخی کرده که زیرآب مرا می زند و من هم جوابی به حرف او نمی دهم. فقط می گویم هر چه خدا بخواهد»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391