برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بیماری لوکا موضوع بحث ذوبی ها

یکشنبه، ۲۴ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۱۹ — گل

اگر روند به این صورت ادامه داشته باشد بعید نیست ذوبی‌ها امروز گزینه دیگری را به عنوان سرمربی معرفی کنند.

پیش از این عنوان شده بود تنها مشکل مالی است که بین لوکا و مسولان ذوب اهن باعث ایجاد فاصله شده اما امروز خبر رسید که بیماری لوکا کاملا جدی است و دکتر دست کم برای مدت یک هفته به او استراحت کامل را تجویز کرده است.وقتی این موضوع را با سعید آذری در میان گذاشتیم آن را تائید کرد و گفت:« متاسفانه بیماری لوکا جدی است و ما نمی دانیم برای چه مدتی او را در اختیار نداریم.اما با توجه به وضعیت ذوب اهن نمی توانیم در این مورد تعلل کنیم»

آذری در ادامه توضیح داد:«امروز جلسه ای را در باشگاه برگزار می کنیم تا در این مورد تصمیم نهایی را بگیریم»اگرچه آذری حرفی از قطع همکاری نزد اما اگر روند به این صورت ادامه داشته باشد بعید نیست ذوبی‌ها امروز گزینه دیگری را به عنوان سرمربی معرفی کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391