برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

برادر برهانی تمرین دهنده استقلال،حنیف درخواست توپ کرد

دوشنبه، ۴ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۶ — باشگاه خبرنگاران

تمرین تیم فوتبال استقلال امروز در حالی آغاز شد که برادر آرش برهانی در کمال تعجب برخی‌ها در حال تمرین دادن بود.

تیم استقلال و تیم راه آهن

تمرین تیم فوتبال استقلال امروز رأس ساعت ۱۵:۳۰ در کمپ مرحوم ناصر حجازی با صحبت‌های مجید صالح آغاز گردید، این در حالی است که آبی پوشان امروز یک تمرین سبک را پس از دیدار با ملوانان خواهند داشت اما نکته جالب توجه در تمرین امروز این بود که پیش از ورود آرش برهانی برادر وی بر سر تمرین حاضر بود و به میثم جودکی کاپتیان تیم ملی جوانان ایران تمرین می‌داد و هنگامی‌که برهانی شاهد این اتفاق بود به شوخی به سایرین اشاره کرد که برادرم قرار است جای من را در میان آبی پوشان بگیرد.

گفتنی است: حنیف عمران زاده گویا پس از گلی که به ملوان زده هنوز گرم گل زنی است و هنوز به زمین چمن وارد نشده از تدارکات تیم درخواست توپ کرد.

شایان ذکر است: مرتضی هاشمی زاده بازیکن سابق استقلال در تمرین امروز آبی پوشان حاضر است و با ستار همدانی مشغول صحبت بود.
ضمن اینکه خسرو حیدری نیز در تمرین امروز آبی پوشان حاضر است.

لازم به ذکر است از دیگر نکات جالب توجه پشت یکی از دروزاه‌های محل تمرین استقلال بود.

در ادامه امیر قلعه نوعی پس از اینکه تمرین آبی پوشان آغاز شد با ۵ دقیقه تأخیر میان بازیکنان حاضر شد.

در این گزارش آمده است: با توجه به اینکه صندلی‌های محل تمرین آبی پوشان نصب شده اما برخی از هواداران حاضر در ورزشگاه هنوز هم ایستاده شاهد تمرین بازیکنان استقلال هستند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391