برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دایی - عابدزاده ؛دو خط موازی که به هم نمی رسند

چهارشنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۰۸ — گل

احمدرضا عابدزاده در شناسنامه متولد ۸ خرداد سال ۴۵ است اما تاریخ تولد واقعی او چهارم خرداد است

احمدرضا عابدزاده

تاریخ فوتبال ایران بازیکنان، مربیان و عوامل انسانی بسیاری را در عرصه ملی به چشم دیده است. اگر معیار سابقه، تعداد بازی‌ها و اعتبار را در نظر بگیریم این ۱۰ نفر مهمترین کاپیتان‌های تاریخ فوتبال ملی ما هستند.

۱- مرحوم امیرمسعود برومند

۲- حسن حبیبی

۳- پرویز قلیچ‌خانی

۴- علی پروین

۵- محمد پنجعلی

۶- سیروس قایقران

۷- احمدررضا عابدزاده

۸- علی دایی

۹- مهدی مهدوی‌کیا

۱۰-جواد نکونام

مرد شماره ۷ این عرصه حداقل بر اساس مسابقه پیامکی برنامه ۹۰ در سال ۱۳۹۰ محبوب‌ترین فوتبالیست تاریخ ماست. احمدرضا عابدزاده در شناسنامه متولد ۸ خرداد سال ۴۵ است اما تاریخ تولد واقعی او چهارم خرداد است درست مثل علی دایی که شناسنامه‌اش متولد اول فروردین ۴۸ نشان می‌دهد اما به واقع او متولد سال ۱۳۴۷ است و تاریخ ۱۸ بهمن و ۲۳ دی دو روایتی است که برای سن واقعی او نقل شده است. عابدزاده در ۷۸ بازی ملی خود هیچگاه طی ۹۰ دقیقه بیش از ۲ گل نخورده است. از این حیث صاحب رکوردی در فوتبال آسیاست. علی دایی هم در ۱۴۹ بازی ملی ۱۰۹ گل زده و هنوز رکورددار فوتبال دنیاست. عابدزاده محبوب‌ترین بازیکن تاریخ ما و علی دایی معتبرین فوتبالیست تاریخ ما هستند اما هرگز نتوانسته اند با هم کنار بیایند . همکاری این دو حسرت خیلی از پرسپولیسی هاست ... حسرتی که علی اقاعده دائمی خواهد بود .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391