برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پس از حضور سه ساعته دایی در کمیته انضباطی،فدراسیون جرات محروم کردن او را دارد؟

دوشنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۱۹ — گل

روز گذشته علی دایی به مدت سه ساعت در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حضور داشت و تیر نهایی اش را شلیک کرد.

موضوع محسن قهرمانی مبدل به یکی از پیچ های تاریخی فدراسیون فوتبال شده است.پرونده به کمیته انضباطی ارجاع داده شده و طبق قولی که قاضی حسن زاده داده بود از ۱۰ آذر(دیروز) استارت برای رسیدگی نهایی به این پرونده آغاز شد. پیرو همین موضوع روز گذشته علی دایی به مدت سه ساعت در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حضور داشت و تیر نهایی اش را شلیک کرد.سرمربی قرمزها هر چه می دانست، هر چه شنیده بود،هر چه به صورت شایعه وجود داشت را همه را تمام و کمال به حسن زاده گفت.اما گویا خروجی این جلسه چندان باب میل پرسپولیسی‌ها نبوده است.چرا که محمد رویانیان امروز در مصاحبه ای که با ایسنا کرد در مورد این نشست گفت:« چه فایده‌ای دارد. وقتی تصمیم را یا از قبل می‌گیرند یا نمی‌دانند باید چه برخوردی شود، فایده‌ای ندارد. ستاد رسیدگی به تخلفات اخلاقی به این مسئله رسیدگی کرد و من هم به علیپور گفتم که باید در دادگاه به این پرونده رسیدگی شود.»

این صحبت های رویانیان به این معناست که او امیدی به برنده شدن پرونده ندارد.از سوی دیگر قرار است محسن قهرمانی و دیگر مطلعان به کمیته انضباطی بروند و به سوالات پاسخ بدهند.

اما در پایان کار ،کمیته انضباطی مجبور است حکم علیه یکی از دو طرف پرونده را صادر کند.اگر قهرمانی محکوم شود یعنی مشکلات و معضلات فراوانی در دل فدراسیون فوتبال علی کفاشیان و همچنین کمیته داوران وجود داشته و اگر دایی و دوستانش محروم شوند ان وقت این حکم تبعات سنگینی را برای فدراسیون فوتبال در بر خواهد داشت.دایی می تواند بگوید من تنها کسی بودم که علیه این کژی‌ها صحبت کردن و عاقبتم این شد. با این وجود کمیته انضباطی چاره ای ندارد جز محروم کردن یکی از طرفین پرونده.

حالا سوال این است آیا این فدراسیون شهامت محروم کردن دایی را در صورت کافی نبودن ادله اش دارد؟ شما در این مورد برای ما بنویسید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391