برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دایی:بحث آشتی من و قهرمانی مطرح نیست

یکشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۲۴ — اوج نیوز

سرمربی تیم پرسپولیس گفت:کمیته انضباطی خیلی بیشتر از من و دیگران درباره این پرونده می داند.

علی دایی و محمد رویانیان

علی دایی پس از خروج از جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره بحث محسن قهرمانی در این باره عنوان کرد:با توجه به دعوتی که اخیرا کمیته انضباطی فدراسیون انجام داده بود،در این جلسه حضور یافتم و صحبت هایی را مطرح کردیم.مستنداتی بود که این مساله را نشان می داد.در مجموع صحبت های خوبی انجام شد.

وی ادامه داد:مطمئنا بحث هایی که از جانب ما مطرح شد می تواند باعث آگاهی و اطلاع هر چه بیشتر کمیته انضباطی شود ولی در خیلی از مسائل کمیته انضباطی از ما جلوتر بود و خدا را شکر می کنم که پرونده در حال پیگیری است.

سرمربی تیم پرسپولیس درباره اینکه آیا در این جلسه محسن قهرمانی هم حضور داشت یا نه گفت:نه،فقط من و کمیته انضباطی بودم و فرد دیگری حضور نداشت.

وی درباره اینکه آیا اگر در جلسات دیگر هم از او دعوت کنند حاضر خواهد شد یا نه اظهار داشت:مسلما هر جلسه ای باشد برای کمک به این پرونده در آن حضور خواهم یافت.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد:دو دو تا می شود ۴ تا.همه چیز مشخص است.کمیته انضباطی خیلی بیشتر از من و دیگران درباره این پرونده می داند.مطمئنا این بحث را تا پایان پیگیری می کنیم تا قدم کوچکی در راه سالم سازی فوتبال برداریم.

دایی درباره اینکه گفته می شود قرار است او را با محسن قهرمانی آشتی بدهند گفت:این حرف‌ها نیست.بحث ما آشتی و قهر نیست و این مساله حق الناس است و به کل فوتبال ربط دارد نه علی دایی.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391