برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آشتی‌کنان دایی و غلامپور با لیدرها

شنبه، ۱۶ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۸ — فارس

علی دایی و بهزاد غلامپور پس از تمرین امروز با لیدرهای باشگاه پرسپولیس آشتی کردند.

پس از تمرین امروز پرسپولیس با پادرمیانی سعید شیرینی سرپرستاین تیمو پس از درخواست تعدادی از هواداران امروز مراسم آشتی‌کنان بین لیدرهای باشگاه پرسپولیس و علی دایی و غلامپور در محل تمرین انجام شد.

نکته جالب این بود که در بین این لیدرها حتی ضارب دایی که در زمان کاشانی با وی درگیری پیدا کرده بود نیز بود و این لیدرها با دایی با گرمی خوش و بش کردند.

لیدرها به دایی اعلام کردند که تا روز آخر پشت سر پرسپولیس و کادر فنی‌اش هستند و از این تیم و بهزاد غلامپور با قدرت حمایت می‌کنند. این در شرایطی بود که دایی هم اعلام کرد که فقط هدفش موفقیت پرسپولیس است.

گفتنی است پس از حضور دایی در زمان رویانیان در تمرین پرسپولیس این لیدرها به تمرینات قرمزپوشان نیامده بودند چون در زمان کاشانی با سرمربی وقت این تیم یعنی دایی مشکلاتی داشتند و حتی یکی از آنها که ضارب دایی نام گرفته بود برای علی دایی نیز دردسرساز و حتی با او برخورد فیزیکی پیدا کرده بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391