برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علی دایی: نباید درخصوص گروه بندی جام جهانی احساساتی برخورد کنیم

شنبه، ۱۶ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۶ — واحد مرکزی خبر

سرمربی پرسپولیس گفت: نباید از روی احساسات درباره صعود از مرحله گروهی جام جهانی فوتبال صحبت کنیم ، چون تیم ملی هیچ تدارکی ندیده است.

علی دایی

علی دایی پس از تمرین امروز تیم پرسپولیس افزود: در جام جهانی گروه سخت و آسان نداریم همه تیم‌های خوب دنیا به این مسابقات راه پیدا می‌کنند و کار بسیارسخت است ، اما اگر بخواهیم گروه‌مان را با سایر گروه‌ها مقایسه کنیم، می بینیم که نسبت به آنها آسان‌تر است. او گفت: نیجریه هم جزو تیم‌های بزرگ دنیاست و آرژانتین هم به عنوان تیم اول در گروه قرار گرفته است ، کار سختی پیش‌رو داریم و با برنامه‌ کنونی هم کارمان سخت‌تر خواهد شد. سرمربی سابق تیم ملی فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا ایران شانس صعود از گروهش را خواهد داشت گفت: مطمئنا شانس صعود همیشه وجود دارد ، اما با این شرایط کارمان سخت است، نباید از اکنون بگوییم نیجریه و بوسنی را می‌بریم. دایی درباره واکنش سرمربیان نیجریه و بوسنی پیرامون سطح پایین فوتبال ایران افزود: اگر بخواهیم این تیم‌ها را در سطح بین‌المللی نگاه کنیم می بینیم که حق با آنان است، آنان تیم ملی ایران را ارزیابی کردند و با شناخت درباره ما صحبت می‌کنند ، این درحالیستکه ما بدون اینکه تدبیری برای آینده داشته باشیم از روی احساسات شعار می‌دهیم و می گوییم از گروه‌مان صعود خواهیم کرد. او گفت: نیجریه جزو تیم‌های خوب آفریقاست،‌ بوسنی هم بازیکنان خوبی دارد و اگر ما با روش کنونی جلو برویم ، آبرویمان در جام جهانی می‌رود. سرمربی تیم پرسپولیس راهکار دستیابی به نتیجه مطلوب در رقابت های جام جهانی را داشتن بازی های تدارکاتی مناسب دانست و افزود:‌ باید برای بازی های تدارکاتی مناسب برنامه ریزی کنیم تا با تیم‌های قوی آشنا شویم. دایی گفت: با بررسی سطح تیم‌های همگروهمان می توان برای بالابردن آمادگی تیم مان با یک تیم قوی آفریقایی ، ‌برای آمادگی با آرژانتین با یک تیم قوی آمریکای جنوبی و برای آمادگی با بوسنی باید به سراغ تیم‌هایی مانند صربستان و کرواسی برویم. سرمربی پرسپولیس افزود: آیا کادر فنی تیم ملی برنامه‌ای داده که بدانیم ۲ ماه بعد چه بازی قرار است برگزار شود ، ما دلمان را به بازی‌های جام ملت‌های آسیا خوش ‌کرده‌ایم ، اما بازی با لبنان دردی از ما دوا نمی‌کند، ما باید با تیم‌های بزرگ بازی کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391