برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گل نکردن دروازه خالی به خاطر کتک کاری با همسر!

جمعه، ۱۵ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۲ — گل

کی از بهترین بازیکنان ما ۷ متر دروازه خالی را بیرون می زند و قتی از او می پرسیم چرا این موقعیت را گل نکردی می گوید ده دقیقه قبل از بازی با همسرم کتک کاری کردم

لیگ دسته اول فوتبال کشورپر از شگفتی و اتفاقات ویژه است که به غیر از کیفیت پائین بازی ها،اشتباهات داوری و فاصله کم تیم هایبالا و پائین جدول مورد توجه قرار می گیرد.

یکی از مواردی که در بیشتر تیم های لیگ دسته اول مشترکبه نظر می رسد بی پولی آنهاست.موردی که بیشتر از همهتیم پاس همدان را آزار می دهد.

امروزو در برنامه لیگ یکشبکه تلویزیونی ورزش مجتبی خورشیدی سرمربی تیم پاس همدان در حاشیه بازی تیمش مقابل پارسه تهران که به شکست تیم همدانی انجامیدگفت:«عده ای مخواهند من و مدیران فعلی باشگاه نباشند.»

وی همچنین گفت:« بازیکنان تیم ما از ابتدای فصل تا حالا پول نگرفته انداما مردانهکارشان را پیگیری می کنند و دست به اعتصاب نزده اند.»

خورشیدی با انتقاد ازمدیران فوتبال همدان گفت:«در بازیتیم الوند این تیم تشویق می شود اما در بازی ما وقتی در دقیقه ۶۰ گل می خوریم هواداران همدانی پارسه را تشویق می کنند.»

وی با اشاره به مشکلات مالی بازیکنان گفت:« یکی از بهترین بازیکنان ما۷ متر دروازه خالی را بیرون می زندو قتی از او می پرسیم چرا این موقعیت را گل نکردی می گوید ده دقیقه قبل ازبازی با همسرم کتک کاری کردمچون همسرم می گفت باید میوه بخری.باید پولداشته باشی و مرغ و گوشت به خانه بیاوری!»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391