برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دستیار پروین می‌خواهد بازی کند

شنبه، ۲ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۳۳ — باشگاه خبرنگاران

علی پروین برای بازی با میلان محمد پنجعلی را به عنوان یکی از دستیاران خود انتخاب کرده است، اما محمد پنجعلی می‌خواهد بازی کند.

محمد پنجعلی

محمد پنجعلی که می‌گوید از آمادگی خوبی بهره می‌برد، خود را آماده کرده بود تا در بازی ستاره‌ها میلان و پرسپولیس به میدان برود ولی علی پروین نام او را به عنوان یکی از دستیاران خود ارایه کرد، اما محمد پنجعلی قصد دارد امروز در جریان اولین تمرین در این باره با علی پروین صحبت کند.

گفته می‌شود، علی پروین برای نفراتی که قرار بود بازی کنند یک حداکثر سنی قائل شده بود که براساس آن پنجعلی ۲ سال بزرگتر بود البته شنیده‌ها از جمع پیشکسوتان حکایت از آن دارد که پنجعلی این اتفاق را حاصل اقدامات کاظم سیدعلیخانی و حمید درخشان می‌داند اما امیدوار به تغییر این شرایط است.

گفتنی است، علی پروین، محمد پنجعلی و حمید درخشان تنها نفراتی هستند که در سه دهه‌ی مختلف برای پرسپولیس بازی کرده‌اند.
پروین در دهه‌های ۴۰، ۵۰ و ۶۰ ، پنجعلی و درخشان هر ۲ در دهه‌های ۵۰ ،۶۰ و ۷۰ در پرسپولیس بازی کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391