برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دهنوی، نفر بعدی که شاید کارش به کمیته انضباطی بکشد

سه‌شنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۵۰ — باشگاه خبرنگاران

قاسم دهنوی روی لبه تیغ حرکت می‌کند، شاید او نفر بعدی باشد که در اختیار باشگاه قرار می‌گیرد و حتی اگر اینگونه نباشد، ممکن است سر و کارش به کمیته انضباطی باشگاه بیافتد.

قاسم دهنوی

قاسم دهنوی در ابتدای این فصل با جنجال‌های بسیار به پرسپولیس آمد حضور او در پرسپولیس هر چند از نظر تبلیغاتی یک پیروزی تشکیلاتی مقابل سپاهان بود، اما چه از نظر مالی و چه از سایر جهان برای پرسپولیس گران تمام شد، با این وجود دهنوی اصلا در حد انتظارات ظاهر نشد.

دهنوی جدا از مسایل فنی با مسایل دیگری هم روبه رو است که یکی از آن‌ها بی نظمی او در بعضی تمرینات بود منابع غیررسمی هم از داخل تیم خبر می‌دهند که بحث بر سر تاثیر مسایل شخصی و روی کارش بسیار داغ است. همین منابع تاکید می‌کنند دهنوی می‌تواند نفری بعدی باشد که در صورت یک اشتباه در اختیار باشگاه قرار بگیرد و حتی اگر این گونه نباشد، در فهرست انتظار حضور در کمیته انضباطی باشگاه قرار دارد.

به نظر می‌رسد بعضی مصاحبه‌های چالش برانگیز او نیز مزید برعلت شده است به هر حال او باید مراقب باشد و در غیر این صورت ممکن است به کمیته انضباطی باشگاه و با جریمه سنگنین مواجه شود تا به این ترتیب بخشی از قرارداد او مستهلک شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391