برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واکنش دهنوی به نیمکت نشینی با یک روز تاخیر!

یکشنبه، ۱۷ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۱۳ — گل

دهنوی که قبلا از نیمکت نشینی هایش به صورت غیرمستقیم گلایه کرده بود این بار هم از بازی نکردن ناراحت شد اما واکنش او به این اتفاق یک روز دیرتر رخ داد

قاسم دهنوی

قاسم دهنوی کهچند هفته ای است کمتر از سوی داییبه بازی گرفته می شوددر دیدار اخیر پرسپولیس مقابل ذوب آهن حتی یک دقیقه هم بهمیدان نرفت و تا نیمکت نشینی های او ادامه داشته باشد. دهنوی که قبلا از نیمکت نشینی هایش به صورت غیرمستقیمگلایه کرده بوداین بار هماز بازی نکردن ناراحت شد اما واکنش او به این اتفاق یک روز دیرتر رخ داد.

دهنوی دیروز با ۴۵ دقیقه تاخیر در تمرین تیمش حاضر شد وظاهرا از آنجایی که تاخیرش بدون اجازه از کادر فنی بوده با دستور داییرفت و برای خودش دور زمین دوید تا اینگونه تنبیه شود. جالب اینکه دایی حتی با وجود کمبود بازیکن در دیدار با تیم عقاب هم از دهنوی در ترکیب تیمش استفاده نکرد تا مشخص شود شرایط شماره ۵ قرمزها در تیمش اصلا خوب نیست.

دهنوی هم بی سر و صدا و با اخم های درهم رفته فقط دور زمین دویدو زمان تنبیه او طولانی بود. دهنوی از آن دست بازیکنانی است که اصلا نیمکت نشینی را تاب نمی آورداما با این شرایط بعید است که در کرمان هم بازی کند .با این وجود باید دید واکنش او به این اتفاقات چه خواهد بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391