برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دلفکار: اسپانسر تیم تراکتور سهامش را پس داد

سه‌شنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۵ — باشگاه خبرنگاران

سخنگوی باشگاه تراکتورسازی گفت: پورجمشیدیان، همچنان رئیس هیئت مدیره تیم تراکتورسازی است و همچنین قصد داریم نجفی، شهردار تبریز را هم به عضویت هیئت مدیره باشگاه درآوریم

جواد دلفکار

جواد دلفکار اظهار داشت: پورجمشیدیان از تیم تراکتور جدا نشده و کریمیان نیز عضو جدید است با این حال هنوز قصد داریم نجفی شهردار جدید تبریز را جایگزین علیرضا نوین کنیم.

وی ادامه داد: در زمان نوین، شهردار قبلی تبریز،‌ مراحل اداری انجام شد و قرار بود ۳۰ درصد سهام تیم به شهردار واگذار شود تا منابع مالی از طریق شهرداری تأمین شود ولی نوین از شهرداری برکنار شد و حالا در پی آن هستیم تا شهردار جدید را به هیئت مدیره تیممان اضافه کنیم.

دلفکار در پایان از انصراف مؤسسه مالی و اعتباری سهام باشگاه تراکتورسازی خبر داد و خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۳۰ درصدی که در اختیار مؤسسه مالی و اعتباری بود به باشگاه واگذار شد چرا که حاضر به سرمایه گذاری نبودند و سهامشان را پس دادند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391