برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درخشان: بلیت های جام جهانی هنوز چاپ نشده است

شنبه، ۳۰ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۶ — باشگاه خبرنگاران

محمد درخشان عضو کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال درباره فروش بلیت های جام جهانی ۲۰۱۴ به نکاتی اشاره کرد

محمد درخشان عضو کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبالدرباره فروش بلیت های جام جهانی ۲۰۱۴ به نکاتی اشاره کرد.

وی درباره نحوه خرید بلیت های جام جهانی ۲۰۱۴ گفت: در سایت فیفا و در بخش مربوط به بلیت های جام جهانی همه چیز اشاره شده و به صورت کامل آمده است. آنچه که مشخص است این است که ایرانیان باید با کارت های اعتباری بین المللی بلیت های هر بازی جام جهانی را خریداری کنند.

البته با توجه به اینکه مردم ایران کارتهای اعتباری ندارند فدراسیون فوتبال به فیفا نامه ای نوشته و خواسته تا در این باره اظهار نظر کند.

همچنین ما پیشنهاد داده ایم تا که این امکان فراهم کند که ایرانیان داخل کشور پول را به فدراسیون فوتبال ایران پرداخت کنند و پس از پرداخت پول توسط فدراسیون به فیفا، بلیت‌ها از طریق فدراسیون در اختیار خریداران داخل کشور قرار گیرد.

در هر حال در این باره از فیفا استعلام گرفته ایم و منتظر پاسخ آنها هستیم.

وی ادامه داد: البته فیفا در این باره قوانینی دارد و به عنوان مثال اگر بیش از ظرفیت تعیین شده برای هواداران یک تیم ملی، ثبت نام انجام شود، بین کسانی که از طریق سایت فیفا ثبت نام کرده اند قرعه کشی انجام می شود و بلیت‌ها به آنها تعلق می گیرد.

سمهیه اختصاصی در حال حاضر به هر فدراسیون در هر بازی ۷۰۰ بلیت است و همچنین برای بازیهای تیم های همگروه هم سهمیه ای برای فدراسیون تعیین شده است.

باید تاکید کنم که فعلا بلیتی چاپ نشده و بسیار تعجب می کنم از اینکه می شنوم برخی آژانسهای مسافرتی اعلام می کنند که بلیت بازیهای جام جهانی را دارند.

این یک دروغ بزرگ است و اتفاقا فیفا هم پکیج کردن بلیت های بازیهای جام جهانی را با هتل و پرواز ممنوع کرده است.

درخشان با اشاره به اینکه اگر آژانسهای مسافرتی این کار را انجام دهند تخلف بزرگی کرده اند ادامه داد: سهمیه فدراسیون‌ها از بازیهای جام جهانی در هر بازی ۸ درصد بلیت هر ورزشگاه است و در حالی که هنوز بلیت های جام جهانی و تعداد هواداران حاضر در ورزشگاهها مشخص نشده، چطور آژانس‌ها اعلام می کنند که برای جام جهانی با بلیت بازیها ثبت نام می کنند؟ در واقع شخصی که می خواهد به جام جهانی برود، پس از ثبت نام برای بلیت بازیها و در اختیار گرفتن آن می تواند شخصا برای رفتن اقدام کند و مطمئنا کسی که انفرادی می خواهد به برزیل برود یا از طریق یک تور مسافرتی به برزیل می رود، باید به هر جهت بلیت پرواز را خریداری کند.

ضمن اینکه زمانی که بلیت بازیها در اختیارش قرار گرفت بر اساس توافقی که فیفا با سفارتخانه های برزیل در همه کشورها کرده است، سفارت برزیل در صورت ارائه مدارک کامل به این سفارتخانه خیلی زود روادید سفر را صادر می‌کند و هواداران فوتبال که می خواهند به برزیل بروند به دعوت نامه احتیاجی ندارند مگر در صورت وجود سابقه قبلی.

درخشان با اشاره به فراخوان فدراسیون فوتبال درباره تورهای مسافرتی گفت: با توجه به مسائلی که پیش آمده و جلوگیری از کلاهبرداری از مردم عزیز کشورمان، به زودی فدراسیون برای آژانسهای مسافرتی فراخوانی اعلام می‌کند تا طبق قوانین فیفا یک یا چند تور مورد حمایت و اعتماد فدراسیون معرفی شود وفدراسیون بر اساس قوانین و مقررات پیشنهادات آژانسهای مختلف را بررسی می‌کند و بازهم تکرار می کنیم کار آژانسهای هواپیمایی، فقط تهیه بلیت هواپیما و جابجایی مسافران از ایران به برزیل است و البته ربطی به بلیت بازیها ندارد.

مطمئنا با معرفی آژانس مورد حمایت و اعتماد فدراسیون، از سواستفاده‌ها جلوگیری می شود چرا که مبالغ گزافی به مردم گفته شده است که به صرفه و صلاح نیست.

عضو کمیته بازاریابی در پایان گفت: با توجه به محدویت زمان، به زودی اطلاعات تکمیلی در این زمینه را روی سایت فدراسیون فوتبال قرار خواهیم داد و توری هم انتخاب خواهد شد که برآورد منطقی از هزینه سفر به برزیل داشته باشد و همه چیز به صورت بررسی شده اعلام می شود و فدراسیون به دنبال این است که بهترین شرایط سفر را برای طرفداران فوتبال فراهم کند و تکرار می کنم اطلاعات لازم در این زمینه فقط روی خروجی سایت فدراسیون فوتبال منتشر خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391