برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دوستی :دوست دارم مهدی لباس بپوشد و وارد زمین شود

شنبه، ۱۶ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۵۱ — گل

من امیدوارم مهدی، لباس ورزشی بپوشد و با ما در زمین حضور داشته باشد، این جوان‌ها به تجربیات بازیکنان بزرگ مثل مهدوی‌کیا نیاز دارند

تمرین‌های شاگردان علی ‌دوستی‌مهر از دیروز آغاز شد تا تیم ملی جوانان خود را برای تورنمنت روسیه آماده کند، آنطور که دوستی‌مهر می‌گوید؛ این تیم هم از جوانان لژیونر استفاده خواهد کرد، همانطور که در سال‌های اخیر تیم ملی بزرگسالان از بازیکنان ایرانی شاغل در کشورهای دیگر بهره برده است، سرمربی تیم ملی جوانان معتقد است این کار باعث رقابت بهتر می‌شود. او و شاگردانش همچنان مثل گذشته با انگیزه بالا و روحیه مضاعف به کارشان ادامه می‌دهند.

اردوی مجددی را آغاز کردید، چطور پیش می‌رود و تا کی ادامه خواهد داشت؟

بله ما روز گذشته اردو را استارت زدیم و به یاری خدا تا روز سه‌شنبه ادامه خواهیم داد و این اردوها برای آماده‌سازی تورنمنت روسیه خواهد بود که البته باز هم از بیست و دوم مجدداً‌شروع خواهید کرد. خوشبختانه مثل همیشه با شور و شوق زیاد و با انگیزه بالا به تمرین‌های‌مان ادامه می‌دهیم و امیدوار هستیم تا با یک آماده‌سازی خوب بتوانیم در مسابقات بهترین نتیجه را داشته باشیم.

تیم جدید، شامل چه کسانی خواهد بود، آیا تنها نوجوانان که در جام جهانی امارات بودند حاضر خواهند بود؟

تعداد زیادی از بازیکنان تیم ملی نوجوانان با ما خواهند بود اما این تمام تیم ملی جوانان نیست، ما در حال استعدادیابی هستیم و همچنان به دنبال بهترین‌ها تا بتوانیم تیمی قوی داشته باشیم، تعدادی از بازیکنان تیم ملی جوانان قبل هم حاضر خواهند بود اما هیچ‌کس جایگاه ثابتی نخواهد داشت و ما قصد داریم بهترین‌ها را انتخاب کنیم و البته بازیکنان دیگری که در حال بررسی وضعیت آنها هستیم.

کدام بازیکنان؟ یعنی کسانی که تا حالا نبودند؟

بله، ما می‌خواهیم از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم، برای همین سی‌دی و رزومه تعدادی از بازیکنان جوان شاغل در کشورهای دیگر را گرفته و قصد داریم بازی آنها را ببینیم و در صورت نیاز از آنها هم به تیم ملی دعوت کنیم.

یعنی مثل کاری که در تیم ملی بزرگسالان انجام شده است؟

بله، به نظر کار خوبی بود و باید از تمام استعدادهای ایرانی برای پیشرفت فوتبال بهره ببریم.

اما انتقادهایی به این موضوع وجود دارد. شما به این کار اعتقاد دارید؟

بله، من احساس می‌کنم این کار رقابت خوبی ایجاد می‌کند و باعث می‌شود تیم‌های ملی کشورمان در هر رده از بهترین‌ها استفاده کنند. کار خوبی بود که در بزرگسالان انجام شد و برای ما هم قطعاً ‌مفید خواهد بود.

در تیم ملی نوجوانان از نبود بازی‌های دوستانه رنج بردید، برای این تیم برنامه‌ریزی انجام شده است؟

ما در برنامه‌های‌مان در هر ماه یک بازی خارجی دوستانه برای تیم در نظر گرفتیم که امیدواریم به هدفمان برسیم. این قضیه در دستور کار فدراسیون هم هست و به یاری خدا این کار را انجام خواهیم داد. باید از تجربیات گذشته استفاده کنیم. شما دیدید که در تیم نوجوانان‌ ما بازی‌های خوبی داشتیم، کاملاً‌ مشخص بود که ما بازی به بازی بهتر می‌شویم و این کار باید در طول تمرین‌ها انجام می‌شد و ما باید در مسابقه‌های رسمی تنها به نتیجه گرفتن فکر کنیم.

آقای مهدوی‌کیا همچنان در کنار شما خواهند بود؟

بله، ایشان الان مدیر فنی تیم هستند و من امیدوارم مهدی، لباس ورزشی بپوشد و با ما در زمین حضور داشته باشد، این جوان‌ها به تجربیات بازیکنان بزرگ مثل مهدوی‌کیا نیاز دارند. او الگوی خوبی برای همه است و بودنش کنار ما قطعاً ‌مفید خواهد بود.

فکر می‌کنید در آماده‌سازی تیم نسبت به گذشته موفق‌تر باشید؟

با شرایط فعلی کشور و تأثیر آن بر شرایط فدراسیون امیدوار هستیم بتوانیم به تمام برنامه‌هایی که داریم، جامه عمل بپوشانیم. به هر حال در مقطعی فدراسیون گرفتار مشکلاتی شد که به یاری خدا این مشکلات فکر می‌کنم برطرف شده و می‌شود تا ما بتوانیم یک آماده‌سازی عالی داشته باشیم.

صحبتی باقی‌مانده است؟

من می‌خواهم این را بگویم که تیم ملی در هر رده‌ای متعلق به همه است و از همه دوستان می‌خواهم به ما به هر طریق که می‌توانند کمک کنند. این یک کار دسته جمعی است و تنها یک فرد کار زیادی پیش نخواهد برد برای همین دوست دارم تعامل و همکاری خوبی با همه داشته باشیم و از همین جا از کسانی که می‌توانند به ما در این راه کمک کنند، می‌خواهم در کنار تیم‌های ملی باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391