برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درودگر: با صحبت‌های رئیس شورای شهر انزلی مشکلات ملوان حل می‌شود

سه‌شنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۵ — فارس

مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: با صحبت‌هایی که بدیعی‌فر رئیس شورای شهر انزلی انجام داده خیالم راحت شد و مشکلات باشگاه تا هفته آینده حل خواهد شد.

صادق درودگر، اظهار داشت: با نوبخت معاون رئیس‌جمهور و مدیر راهبردی و برنامه‌ریزی رئیس‌جمهور جلسه خوبی داشتم ایشان رهنمودهای خوبی داد و قول دادم از کل ورزش بخصوص باشگاه ملوان حمایت شود. رهنمودهای خوبی دکتر نوبخت به من داد که آنها در دستور کارم قرار دادم. ایشان گفتند برنامه‌های ویژه‌ای برای ورزش و بخصوص تیم پرطرفدار و تاریخی ملوان دارند.

درودگر در مورد صحبت‌های بدیعی‌فر در مورد خصوصی‌سازی باشگاه ملوان گفت: با حرف‌هایی که رئیس شورای شهر گفتند خوشحال شدم زیرا به نظرم تا هفته آینده مشکلات باشگاه ملوان حل خواهد شد و بار سنگین مسئولیت از روی دوش من برداشته می‌شود. هر کسی به ملوان کمک کند باعث خوشحالی من است و اکنون خوشحالم که یکی از اعضای شورای شهر قدم پیش گذاشته است.

مدیرعامل باشگاه داماش ادامه داد: مطمئن هستم با صحبت‌های بدیعی‌فر مشکلات تا هفته آینده حل خواهد شد. من نگران بحث جدایی پاشینکو دروازه‌بان تیم بودم زیرا او می‌خواهد پولش را بگیرد و از ملوان برود.اکنون با صحبت‌های رئیس شورای شهر دغدغه‌ام حل شد و می‌دانم تا هفته آینده همه چیز حل خواهد شد.

درودگر در مورد دیدار با داماش در روز جمعه گفت: از تماشاگران رشتی می‌خواهم که زمینه برگزاری یک بازی احترام‌انگیز را فراهم کند. امیدوارم بین مردم انزلی و رشت همچنان همبستگی و اتحاد وجود داشته باشد. زیرا تفرقه بین آنها باعث می‌شود افرادی که باید به دو باشگاه ملوان و داماش کمک کند و باشگاه‌های دیگر استان را دریابند چنین کاری را نمی‌کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391