برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

داوودی: هیئت مدیره جدید ملوان ۷ نفره است،درودگر دیگر عضو هیئت مدیره نیست

شنبه، ۲۳ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۴ — فارس

فرماندار انزلی گفت: هیئت‌مدیره جدید باشگاه ملوان ۷ نفره است و مالک ۷۰ درصد سهام و این هیئت‌مدیره در مورد مدیرعامل آینده باشگاه تصمیم می‌گیرد.

صادق درودگر

سعادتمند داوودی اظهار داشت: انتقال ۷۰ درصد از سهام باشگاه ملوان به سیروس محجوب امروز به طور قانونی و رسمی برگزار شد و من بدیعی‌فر و درود‌گر به عنوان اعضای هیئت‌مدیره واگذاری سهام را امضا کردیم و آذرگون و حکیمی فردا با حضور در انزلی این واگذاری را امضا می‌کنند البته ما با نمابر موافقت کتبی آنها را گرفته بودیم و این انتقال کاملا قانونی است.

وی در مورد اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه ملوان گفت: بعد از جدایی حسین هدایتی هیئت‌مدیره باشگاه ملوان ۵ نفره بود و اکنون که سیروس محجوب آمده است این هیئت‌مدیره ۷ نفره شده است دو نفر از اعضای نیروی دریایی، دو نفر از مسئولان محلی و تهرانی مقدم شهسواری و غمخوار اعضای ۷ نفره هیئت مدیره باشگاه را تشکیل می‌دهند. صادق درود‌گر نیز دیگر عضو هیئت مدیره باشگاه ملوان نیست و ایشان مدیرعامل هستند.

وی در مورد وضعیت مدیرعاملی باشگاه ملوان گفت: ما منکر زحمات درودگر برای باشگاه ملوان نیستیم اگر ایشان با مالک ۷۰ درصد سهام و اعضای جدید هیئت‌مدیره موافقت کند همچنان مدیرعامل می‌ماند در غیر این صورت هیئت‌مدیره جدید و مالک ۷۰ درصدی باشگاه وضعیت مدیرعامل را مشخص می‌کند.

فرماندار انزلی در مورد مشکلات مالی باشگاه ملوان گفت: امیدوارم که دیگر این مشکلات به حداقل برسد و همین امروز هم مبلغی به حساب باشگاه واریز شده تا بخشی از مطالبات بازیکنان و کادر فنی پرداخت شود و سعی می‌کنیم میزان پرداختی به بازیکنان به ۴۰ درصد از مبلغ قراردادشان برسد. درودگر برای تامین منابع مالی در مضیقه قرار داشت و به همین دلیل هم ما تصمیم گرفتیم با انتقال سهام مشکلات باشگاه ملوان را به حداقل برسانیم.

داوودی در مورد اظهارات دنیا‌مالی مبنی بر اینکه واگذاری سهام تا زمانی که مجمع باشگاه به آن رای ندهد قانونی نیست گفت: ما موافقت تمامی اعضای هیئت مدیره را برای این انتقال گرفته‌ایم ضمن اینکه ۳۰ درصد از سهام نیروی دریایی مثل گذشته پابرجاست و دست نخورده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391