برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیم‌زاده: برگزاری بازی در غیاب داور چهارم عجیب بود

پنجشنبه، ۱۴ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۰۳ — فارس

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: برگزاری بازی در حالی که داور چهارم حضور نداشت عجیب بود.

منصور ابراهیم زاده

منصور ابراهیم‌زاده از تساوی بدون گل راه‌آهن سورینت مقابل سایپا اظهار داشت: شرایط جوی به شکلی بود که هر تیمی که از لحاظ قدرت بدنی می‌توانست بهتر باشد عملکرد مناسب‌تری داشت. بازیکنان ما مثل عبدی، ویکروم، فرزاد آشوبی بازیکنانی هستند که خیلی راحت در زمین مناسب بازی می‌کنند اما در این زمین نیاز به قدرت بدنی بود.

وی ادامه داد: ما در نیمه اول بهتر بودیم اما با شروع نیمه دوم رفته رفته بدن‌ها تحلیل رفت و کار سخت شد. در این بازی‌ها تیم‌هایی که رو به ارسال مستقیم و توپهای بلند می‌آورند موقعیت خلق می‌کنند اگر سایپا هم خطری روی دروازه ما ایجاد کرد به همین دلیل بود.

سرمربی تیم راه‌آهن یادآور شد: عبدی، امین منوچهری و رضا خالقی‌فر اگر دقت بیشتری می‌کردند می‌توانستند به گل برسند. زمانی که بازی در این هوا برگزار می‌شود کار سخت می‌شود و اینکه گل نمی‌خوریم بایدشرایط را برای آینده ترمیم کنیم.

ابراهیم‌زاده افزود: دو، سه بازیکن به تیم اضافه شده‌اند و در آینده بهتر خواهیم شد و با آرامش بیشتری مسابقات را ادامه می‌دهیم.

وی در مورد اخراجش از روی نیمکت تصریح کرد: نمی‌دانم در ارتباط با داوری چه بگویم. هر چه گفتیم فرقی نکرد و کاری انجام ندادند. در آن صحنه داور خطای بازیکن سایپا را نگرفت و من به این موضوع اعتراض کردم. محمدی، داور مسابقهبه عنوان معلم من است. متأسفانهاو حتی در دیدارهای دوستانه که در اصفهان برگزار می‌شد سعی می‌کرد به گونه‌ای قضاوت کند که تیم تحت فشار قرار گیرد اما این مسئله برای آن بازی‌ها خوب بود اما در این دیدار تصمیم هایی گرفت که خوب نبود.

وی افزود: دو بازیکن ما سر به سر شدند و طبق قانون داور می‌توانست بازی را قطع کند. در صحنه‌ای پیروز قربانی به داور اعتراض کرد و به همین دلیل هم کارت زرد گرفت و از بازی بعدی محروم شد.

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن سورینت در مورد عدم حضور داور چهارم در نیمه اول و شروع بازی با حضور دبیر هیئت فوتبال استان تهران به عنوان داور چهارم اظهار داشت: من در این مورد نمی‌توانم صحبت کنم. کمیته برگزاری مسابقات باید توضیح دهد. وظیفه من نیست که بخواهم توضیح دهم. خدا را شکر که در نیمه اول اتفاقی رخ نداد که داور چهارم بخواهد به جای داور به قضاوت بپردازد.

وی در مورد اینکه آیا این مسئله قانونی بوده گفت: من نمی‌دانم طبق آیین‌نامه باید تصمیم بگیرند. برای من عجیب بود.

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن سورینت در مورد اینکه چرا لباسی به غیر ازاسپانسر باشگاه را بر تن کرده گفت: به علت اینکه برند مخصوص باشگاه اندازه من نبود مجبور شدم از لباس دیگری استفاده کنم زیرا نمی‌خواستم سرما بخورم.من همواره لباس باشگاه را می‌پوشم و شما ندیده‌اید که غیر از این باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391