برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رییسی کیا:برخی مربیان هیچ وقت محروم نمی‌شوند

جمعه، ۲۹ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۳۹ — مهر

مدیرعامل باشگاه رااه آهن با بیان این که منصور ابراهیم زاده به عنوان سرمربی تا پایان فصل در راه آهن باقی خواهد ماند گفت: نباید افراط و تفریط در داوری وجود داشته باشد.

صادق رییسی کیا

صادق رئیسی کیا پس از دیدار این تیم مقابل نفت تهران که با شکست ۳ بر یک راه آهن به پایان رسید در جمع خبرنگاران افزود: مطمئن باشید ابراهیم زاده تا پایان فصل در راه آهن خواهد ماند و با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد. درست است که ما در طول سال نتایج خوبی را کسب نکردیم اما نمی توانیم همه این تقصیر‌ها را به گردن داوری و یا بازیکنان بیاندازیم. اگر بازیکن تکل بی مورد می زند و اخراج می شود آیا سرمربی مقصر است؟

رئیسی کیا افراط و تفریط را در داوری بسیار شدید خواند و افزود: متاسفانه در داوری افراط و تفریط بسیاری وجود دارد. ما در طول فصل و در بازی هایی که مقابل فولاد خوزستان، استقلال تهران، مس کرمان و حتی همین نفت تهران انجام داده ایم به شدت از داوری متضرر شده ایم. در کدام یک از لیگ های معتبر دنیا یا تورنمنت های بین المللی اینقدر اشتباهات داوری وجود دارد.

مدیرعامل باشگاه راه آهن سورینت خاطرنشان کرد: شاید یکی از دلایلی که نتوانستیم نتایج خوبی بگیریم تغییرات زیاد در بازیکنان و آشنا نبودن با شرایط روحی کادر فنی بوده است که امیدوارم هرچه زودتر راه آهن از این شرایط بیرون رود و بتواند نتایج مورد قبولی کسب کند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: متاسفانه در داوری ما اشکالات فراوانی وجود دارد و به عینه شاهد هستیم که برخی‌ها هر صحبتی را انجام می دهند اما محروم نمی شوند اما سرمربی ما که به عنوان مربی اخلاق نیز نام گرفته بوده دو بار محروم شد. آیا رسم بر این است چون ابراهیم زاده مربی اخلاق شده باید محروم هم بشود.

صادق رئیسی کیا در ادامه افزود: اگر توهین ابراهیم زاده محرومیت دارد پس آقایان دیگری که توهین می کنند و همه متوجه می شوند چرا برای آنها محرومیت در نظر گرفته نمی شود و تنها ابراهیم زاده که آدم آرام و ساکتی است مورد محرومیت قرار می گیرد.

مدیرعامل باشگاه راه آهن سورینت در ادامه گفت: متاسفانه چند مربی وجود دارند که هیچ وقت محروم نمی شوند اما برخی هم نیز که حرف هم نمی زنند مورد محرومیت قرار می گیرند.

وی در پایان افزود: به اعتقاد من ابراهیم زاده توهینی نکرده که بخواهد تاوانش را پس بدهد و من امیدوار هستم که مسئولین فوتبال ما نظارت بیشتری در فوتبال مان داشته باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391