برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اصفهانیان:نمیگذارم مظفری زاده را از قضاوت بیاندازند

چهارشنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۰۷ — گل

فدراسیون و کمیته داوران هر جا که لازم باشد به حق از داوران و مجموعه کمیته داوران حمایت می کند

فریدون اصفهانیان

فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران درباره مصاحبه امروزش با یکی از روزنامه های ورزشی که درباره اتفاقات رشت و حرف های عابدینی در خصوصمظفری زادهگفت:«هرگز نگفته ام که ادعاهای عابدینی درباره مظفری زاده به کمیته داوران مربوط نیست و برود خودش پیگیری کند. مگر امکان دارد من به عنوان عضو هیات رئیسه و رئیس کمیته داوران، فدراسیون و کمیته داوران را خراب کنم؟ این اصلا درست نیست که روزنامه‌ها برای اهدافی که در سر دارند از خودشان تیتر بزنند و بنویسند در حالی که من هرگز چنین جملاتیرا به کار نبرده ام. من حتی خود مصاحبهرا خواندم و اثری از تیتر پیدا نکردم. این کارها حرفه ای نیست و اخلاق حرفه ای باید توسط رسانه‌ها رعایت شود.»

اصفهانیان ادامه داد:«من این جملات را تکذیب می کنم.فدراسیون و کمیته داوران هر جا که لازم باشد به حق از داوران و مجموعه کمیته داوران حمایت می کند.حتی نامه ای به کفاشیان نوشته ام و اظهارات آقای عابدینی در برنامه نود را ضمیمه اش کرده ایم. از رئیس فدراسیون می خواهم تا مساله مظفری زاده مثل مساله محسن قهرمانی طولانی و فرسایشی نشود. هدف این است که پس از قهرمانی، مظفری زاده را هم از قضاوت کردن بیندازند اما این بار فدراسیون و کمیته داوران چنین اجازه ای نمی دهد.»

رئیس کمیته داوران در پایان گفت:«یک بار از قول من تیتر می زنند که علی دایی را نمی شناسم. مگر می شود کسی علی دایی را نشناسد؟ یک بار تیتر می زنند که من گفته ام ماجرای محسن قهرمانی را پیگیری نمی کنم. پس این چند جلسه که با حضور رئیس فدراسیون در این باره تشکیل دادیم چه بود؟ پیگیری نبود؟ الان هم تیتر می زنند که من گفته ام مظفری زاده منتظر کمیته داوران و فدراسیون نماند و خودش واکنش نشان دهد و به ما مربوط نیست. مگر می شود بنده چنین چیزی بگویم؟ اتفاقا ما تا آخر ماجرا پیگیر خواهیم بود تا اقدامات لازم انجام شود. واقعا درست نیست که از خودشان بنویسند در حالی که از دهان من چنین جملاتی خارج نشده است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391