برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اصفهانیان:ترکی بعد از پیدا کردن تمرکز قضاوت می‌کند

شنبه، ۳۰ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۱۹ — فارس

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: کفاشیان و نبی هنوز نامه ما را در مورد وضعیت کرمانشاهی و قهرمانی پاسخ نداده‌اند.

فریدون اصفهانیان

فریدون اصفهانیان در مورد وضعیت محسن قهرمانی و رضا کرمانشاهی دو داور محروم، گفت: ما منتظریم تا فدراسیون برای این دو داور تعیین تکلیف کند و حتی به کفاشیان و نبی هم نامه‌ نوشته‌ایم اما بعد از گذشت حدود ۱۵ روز هنوز پاسخ نامه ما را نداده‌اند. خود حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطیگفته بودند که ۱۵ روزه تکلیف این پرونده مشخص می‌شود اما این اتفاق رخ نداده است.

ویباتوجه به اینکهمحسن قهرمانیدر تست آمادگی جسمانی مردود شده بود و نمی‌توانند از او استفاده کنند، گفت: کرمانشاهی در دیدار پرسپولیس و سپاهان داور چهارم بوده است و منتظریم برای او تعیین تکلیف کنند، او می‌تواند برای ما قضاوت کند.

اصفهانیان در مورد مردود شدن محسن ترکی و رسول فروغی در تست آمادگی جسمانی کنفدراسیون فوتبال آسیا در امارات، گفت: هنوز انعکاس این مسئله را به ما نگفته‌اند ولی اگر مردود شده باشند در فوریه از آنها تست آمادگی جسمانی گرفته می‌شود.

رئیس کمیته داوران در مورد اینکه داوران با برنامه فشرده لیگ مشکلی ندارند و از نظر جسمانی می‌توانند سه روز یکبار قضاوت کنند، گفت: داوران مشکلی برای قضاوت ندارند. همه باید به تیم ملی کمک کنیم تا حضوری قدرتمندانه در جام جهانی داشته باشد همانطوریکه باشگاه‌ها نیز تلاش می‌کنند تا به تیم ملی کمک کنند ما هم همین کار را می‌کنیم.

اصفهانیان در مورد قضاوت داوران در هفته نوزدهم لیگ برتر گفت: طبق گزارش شفاهی ناظران در هفته نوزدهم لیگ برتر مشکل خاصی در قضاوت نداشته‌ایم. البته در هفته‌های قبل برخی داوران مرتکب اشتباه تاثیرگذار شده‌اند اما باید قبول کرد که داوران هم انسان هستند و مرتکب اشتباه می‌شوند و دیکته نانوشته فقط بی غلط است.

اصفهانیان در مورد وضعیت قضاوت محسن ترکی در لیگ برتر، گفت: ترکی به ما اعلام کرده تمرکز ندارد و هر وقت ایشان تمرکز پیدا کرد و به ما اعلام کرد ما هم در خدمت ایشان خواهیم بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391