برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رکورد اسکوچیچ بعد از اولتیماتوم:۵ برد و فقط یک باخت

شنبه، ۱۶ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۴۵ — گل

اسکوچیچ محبوب انزلی چی هاست و به نظر می رسد ملوان با او به ثبات رسیده است اما باید دید رتبه ایده آل انزلی چی‌ها و هواداران ملوان با این بردهای متوالی کجا خواهد بود؟

بردن دربی شمالآن هم در رشت هر چند مقابل تیم ده نفرهداماش رخ داد اما برای ملوان شیرین بود و این تیم را سه امتیاز بالاتر از حریف خود به رده هفتم جدولفرستاد.

حالا ملوان با ۲۴ امتیاز در رده هفتم جدول قرار گرفتهو در نیمه بالایی جدول استاما جالب آنجاست که روند صعودی ملوان در حالی رخ می دهد که آنها فصل را خوب شروع نکردند و حتی کار سرمربی نه چندان نام اشنای این تیم به اولتیماتوم هم کشید.

در مقطعینتایج ضعیف ملوان باعث شد صادق درودگر به دراگان اسکوچیچاولتیماتوم بدهد .آنها در هفته یازدهم ۲-۱ به فولاد باختندو شرایط خوبی نداشتند اما بعد از آنبردهای متوالی این تیم شروع شد.

برد ۲ بر یک مقابل گسترش فولادو سپس پیروزی با همین نتیجه مقابل سپاهان شرایط را تغییر داد.پس از این دو برد شاگردان اسکوچیچفجر سپاسی را هم با تیجه سه بر یک شکست دادند.ملوانی هابه خاطر عقب ماندن استقلال از بازی هایش مجبور شدند بازیبا این تیم رادیرتر انجام دهندو متحمل شکستی خفیف مقابل این تیم شدند اما در شروع نیم فصل دومبعد از برد ۲-۱ صبا در دربی شمال هم برنده شدند تا کاملا رو بیایند.

حالا اسکوچیچ محبوب انزلی چی هاست و به نظر می رسد ملوان با او به ثباترسیده است اما باید دید رتبه ایده آل انزلی چی‌ها و هواداران ملوان با این بردهای متوالی کجا خواهد بود؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391