برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واکنش استقلال به شایعه تقلب پرسپولیس در دربی نوجوانان:بازیکنی که در این تیم رشد کند چه خواهد شد؟

سه‌شنبه، ۱۹ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۲۷ — گل

پرسپولیس کاری را انجام داده است که ای کاش برای آخرین بار باشد، هرچند که برای اولین بار نیست!

با حکم کمیته انضباطی و به خاطر صغر سنو جعلی بودن بازیکن تیم نوجوانان پرسپولیس ، استقلال در دربیرده نوجوانان سه بر صفر برنده شد. حالا استقلالی‌ها به این خبرطی مطلبی واکنش نشان داده اند که در بخشی از این مطلب آمده است:

«خبری که از هیات‌ فوتبال می‌رسد، یکی از خبرهای بد و ناخوش است، که نشان می‌دهد ناخوش احوالی و بردن به هر قیمت که ریشه در اخلاقیات «ماکیاولی» دارد تا کجا رخنه کرده و تیمی که باید الگوی رفتار درست و احترام به قانون باشد برای پیروز شدن، خود را به چه ورطه‌ای انداخته و برای افکار عمومی با نادیده گرفتن مقررات و قوانین، چه ارزش و بهای اندکی قائل شده است.

ختم کلامو یک کلام: پرسپولیسکاری را انجام داده است که ای کاش برای آخرین بار باشد، هرچند که برای اولین بار نیست.پرسپولیس،‌ از اعتماد دست‌اندرکاران استفاده – در اصل سو‌ءاستفاده – کرده و برای برنده شدن دست به کاری زده که یک نام بیشتر ندارد:‌تقلب.

در این باره، حرف زیادی نداریم که خود عمل، واگویه کرده است، زشتی خویش را، اما یک سوال داریم:

آیا حق تیم‌های «درست رفتار» را خوردن هنر است؟آیا حق بچه‌های تیم‌های رقیب را، به واسطه اعتمادی که دارند و تقلب شما،‌ در باورشان نمی‌گنجد،‌ باید خورده شود؟و آیا به این ترتیب، در درجه اولحق بچه‌های صاحب حق خود را، قبل از هر کاری نمی‌خورید وجای یک بازیکن واقعی را به یک متقلب نمی‌دهید.از این رفتار و تبعات آن، چه انتظاری باید داشت؟بازیکنی که در این تیم و در این مکتب و با این چشم‌پوشی بر هر تقلبی رشد می‌کند، چه بازیکنی خواهد شد؟»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391