برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نشست خبری پس از بازی ، گسترش فولاد و فجر سپاسی

پنجشنبه، ۲۸ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۳۲ — واحد مرکزی خبر

سرمربی و مربی تیم‌های گسترش فولاد تبریز و فجر شهید سپاسی شیرازی پس از بازی امروز این دو تیم دیدگاههای خود را بیان کردند.

تیم فجر سپاسی

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در باره ارایه نشدن یک بازی جذاب از جانب تیم های فوتبال کشور گفت: مهمترین بحثی که باید در نظر بگیریم وضعیت روانی مربی است زیرا در زمان حاضر مربیان کشور امنیت روانی ندارند . حسین خطیبی افزود : تمام قراردادهای باشگاهها با مربیان یک ساله است بنابر این ترس از شکست و اخراج باعث می شود مربیان با احتیاط تیم را روانه زمین کنند. سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با اشاره به اینکه مربیان به فکر بازیکن سازی نیستند یادآور شد: مربی زمانی برای بازیکن سازی و برنامه ریزی ندارد زیرا اگر قرار باشد یک مربی برای تیم خود برنامه ریزی کند به زمانی حدود پنج سال احتیاج دارد. خطیبی افزود : هرگاه که مسئولان باشگاه با یک مربی قراردادی پنج ساله بستند آن موقع باید از آن تیم توقع بازی مناسب و جذاب داشت زیرا مربی می تواند برنامه ریزی طولانی مدت کند. وی در خصوص بازی مقابل فجر شهید سپاسی شیراز نیز گفت : کسب نتیجه مساوی برای ما با ارزش بود هرچند که اگر بازیکنان ما دقت می کردند می توانستیم برنده بازی باشیم. سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز تاکید کرد : طی ۲۰ دقیقه اول بازی بر تیم فجر فشار وارد کردیم و می توانستیم به گل دست پیدا کنیم اما کم دقتی بازیکنان مانع از به ثمر رسیدن گل شد. علی کلانتری مربی تیم فجر شهید سپاسی شیراز نیز با بیان اینکه هیچکس به ناداوری‌ها نظارت نمی کند گفت : هفته گذشته در مقابل تیم استقلال دو پنالتی برای تیم فجر گرفته نشد و در این بازی نیز همگان شاهد این نوع داوری بودند . وی افزود : پشتوانه نداریم که اگر داوری به ضرر تیم ما بود بتوانیم این حرکت را پیگیری کنیم در حالیکه اگر این نوع داوری برای دیگر تیم‌ها انجام شده بود چندین نفر به دنبال گرفتن حق بودند. مربی تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز با اشاره به اینکه به چه دلیل داور کم تجربه را برای بازی تیم ما گذاشته اند ، گفت: شخصی که تنها سابقه داوری کردن در دو بازی لیگ برتر را دارد برای داوری تیم فجر انتخاب می کنند که این حرکت جای سئوال دارد . مربی تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز با اشاره به اینکه ما برای کسب سه امتیاز وارد زمین شدیم تاکید کرد: ما بازی های گذشته تیم گسترش فولاد را بررسی کردیم اما باید به این نکته نیز توجه داشت که آنها هم بازی های ما را شناخته بودند . کلانتری ادامه داد: کادر مربیگری و بازیکنان با تلاش فراوان تمرین می کنند و در زمان بازی نیز سرمربی تنها به فکر ارایه یک تاکتیک برای تغییر نتیجه بازی است اما نمی تواند خودش وارد زمین شود. وی با بیان اینکه تیم گسترش فولاد تبریز حدود یک میلیارد تومان برای خرید بازیکن هزینه می کند، گفت: نباید تیم گسترش فولاد را دست کم گرفت زیرا این تیم با پشتوانه مالی مناسب می تواند به راحتی در مقابل دیگر تیم های لیگ نیز ایستادگی کند. مربی تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز افزود: شناخت کامل از روند بازی این تیم داشتیم و می دانستیم که تیم گسترش فولاد ۲۰ دقیقه اول بر تیم روبه رو فشار وارد می‌کند اما در نهایت با مشکل بدنی مواجه خواهد شد به همین دلیل استفاده از بازی رو در رو را در دستور کار قرار دادیم. کلانتری تاکید کرد: هیچکس در تیم فجر کم کاری نمی کند و همه ما برای موفقیت این تیم تلاش می کنیم اما تیم های روبه رو ما نیز بیکار ننشستند. دو تیم فجر شهید سپاسی شیراز و گسترش فولاد تبریز در دیدار امروز با نتیجه مساوی بدون گل به کار خود پایان دادند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391