برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراز تاسف فدراسیون فوتبال از توهین به مسی

یکشنبه، ۱۷ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۳۸ — قانون آنلاین

فدراسیون فوتبال از رفتار برخی از کاربران ایرانی سایت فیسبوک و هجوم به صفحه این بازیکن ابراز تاسف کرد.

پس از آنکه تعدادی از کاربران ایرانی سایت فیسبوک با هجوم به صفحه شخصی لیونل مسی با رفتاری غریب جملاتی را علیه ستاره فوتبال دنیا مطرح کردند، محمد رضا ملامحمد رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال در بخشی از گفت‌وگوی خود با سایت فدراسیون فوتبال اظهار کرد: یکی از اهدافی که ما در برنامه ریزی های خود داریم این است که احترام به حریف برای ما جزئی از آداب دینی، فرهنگی و اجتماعی محسوب می شود را به معرض نمایش قرار دهیم. مایه افتخار است که ایران با تیم قدرتمندی چون آرژانتین مسابقه می دهد و جا دارد از همین جا به تک تک بازیکنان حریف احترام را از خود بروز بدهیم چرا که این امر نشان از فرهنگ اصیل و والای ایرانی است.

به گزارش ایسنا، وی در ادامه بیان کرد: همچنین تاسف خود را از برخی از اقداماتی که در رابطه با مسی بازیکن پر افتخار تیم آرژانتین صورت گرفته ابراز کنم. قطعا این حرکت از سوی ورزش دوستان ایران و جوانان با شعور و با فرهنگ ایرانی سر نمی زند. اندکی تامل در شخصیت بازیکنان بزرگی مثل مسی، نشان می دهد که از این دست بازیکنان که نابغه هستند، کم بوده در دنیا یک ارزش تلقی می شود. همچنان که در فوتبال ایران نیز از این نوع جوانان با ارزش به وفور دیده می شود. یادآور می شوم که با توجه به گروه بندی صورت گرفته، تمام رفتارهای ما مورد رصد قرار می‌گیرد و ما باید به درستی رفتار کنیم و ارزشهای خود را در قالب تشویق به بازیکنان خود و احترام به حریف مقابل نمایان سازیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391