برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خوش‌وبش گرم قلعه‌نویی و مرفاوی

جمعه، ۲۹ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۴

صمد مرفاوی و امیر قلعه‌نویی پیش از آغاز بازی صبا و استقلال برخورد بسیار گرمی با یکدیگر داشتند.

پیش از آغاز دیدار دو تیم صبا و استقلال صمد مرفاوی و سایر نیمکت‌نشینان صبا به سمت نیمکت استقلال رفتند. در این بین مرفاوی و قلعه‌نویی برخورد بسیار گرمی با یکدیگر داشتند و اعضای کادرفنی دو تیم که لباس‌های ورزشی همرنگ و هم‌شکلی برتن داشتند با یکدیگر به احوالپرسی پرداختند.

* مرفاوی با علیرضا نیکبخت واحدی برخورد بسیار دوستانه‌ای داشت و سعید عزیزیان و ستار همدانی نیز یکدیگر را در آغوش گرفتند.

* نزدیک ۵ هزار تماشاگر در ورزشگاه یادگار امام قم حاضر شده‌اند که بیشتر آنها را تماشاگران استقلال تشکیل می‌دهند و نزدیک ۱۰۰۰ تماشاگر که بیشتر آنها پرچم پرسپولیس را در دست دارند صبا را تشویق می‌کنند.

* تعداد هوادارانی که با پرچم تیم صبا به ورزشگاه آمدند به تعداد انگشتان دست است.

* رضا عنایتی، حسین بادامکی، مجید هوتن و هادی شکوری بازیکنانی بودند که از تیم صبا به طرف نیمکت استقلال و امیر قلعه‌نویی رفتند و از او برای بازی اجازه گرفتند. رضا عنایتی و هادی شکوری با تمامی نیمکت‌نشینان استقلال دست دادند و روبوسی کردند و مهدی رحمتی نیز پیش از آغاز بازی به سمت نیمکت تیم صبا و صمد مرفاوی رفت.

* تماشاگران استقلال با شعارهای مخصوص خود حنیف عمران‌زاده را تشویق می‌کردند. آنها ابتدا شعار یک، دو، سه،‌حنیف عمران‌زاده را سر دادند و در واقع به جای عدد ۴ از نام عمران‌زاده استفاده کردند. در مقابل تماشاگران پرسپولیسی حاضر در ورزشگاه شعار ۶ تایی‌ها سر دادند. تماشاگران استقلال نیز در حالی که همگی با دست عدد ۴ را نشان می‌دادند شعار حنیف سامورایی سر دادند.

* در حالی که قرار بود بازی از ساعت ۱۵ آغاز شود، با ۷ دقیقه تاخیر آغاز شد.

* چند ساعت پیش از آغاز بازی استقلالی‌ها به این فکر افتادند که به دلیل درگذشت بیوک جدیکار با روبان مشکی وارد زمین شوند ولی موفق به پیدا کردن روبان نشدند. میرشاد ماجدی سرپرست استقلال هم قصد داشت با ناظر و داور بازی رایزنی کند تا بازی با یک دقیقه سکوت آغاز شود. در نهایت هم روبان مشکی آماده شد و هم ناظر و سعید مظفری‌زاده قبول کردند که بازی با یک دقیقه سکوت آغاز شود.

*خوش و بش رضا عنایتی و مهدی رحمتی به سوژه عکاسان تبدیل شده بود

* تماشاگران استقلال عکس بزرگی از امیر قلعه‌نویی با لباس نظامی در دست داشتند و با شعار ژنرال او را تشویق می‌کردند.

* اسکوربرد ورزشگاه یادگار امام قم با وجود آغاز بازی همچنان کار نمی‌کند.

* تماشاگران استقلال علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل این باشگاه را تشویق کردند.

* در فهرست مربوط به نام بازیکنان دو تیم که به خبرنگاران داده شده غلط‌های املایی دیده می‌شود، از جمله نام حنیف عمران‌زاده و حسین بادامکی به اشتباه نوشته شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391