برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قلعه نوعی: حاضر بودیم هر تاریخی با ملوان بازی کنیم به جز امروز،نگاه‌ها به استقلال عدالت‌محور نبود

یکشنبه، ۳ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۴۵ — فارس

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: ما تنها نماینده غرب آسیا در لیگ قهرمانان آسیا بودیم ولی با ما هیچ گونه همکاری نکردند که به نظر من نگاه به استقلال عدالت محور نبود.

امیر قلعه‌نوعی

امیر قلعه نویی در گفت و گو با رادیو ورزش در مورد شرایط استقلال اظهار داشت: ما وقت بدنسازی و ریکاوری خوب نداشتیم. با کمبودهایی که داشتیم در بازی‌ها شرکت کردیم. در همین شرایط ازسازمان لیگخواستیم بازی با ذوب‌آهن ما را عقب بیندازند اما قبول نکردند. ما تنها نماینده غرب آسیادر لیگ قهرمانان آسیا بودیم ولی با ما هیچ گونه همکارینکردند که به نظر من نگاه به استقلال عدالت محور نبود.

وی افزود: ما در همین نیم فصل آخرین بازی را با تراکتورسازی انجام دادیم وبه سازمان لیگ نامه زدیم که بازی با ملوان را عقب بیندازند چون بازیکنی برای تمرین نداشتیم. حاضر بودیم با ملوان درهر تاریخی بازی کنیم ولی امروز این بازی برگزار نشود. حتی به سازمان لیگ گفتیم هر تاریخی شما بگویید حرفی نمی زنیم چون تیممان چهار تکه شده بود. یکسری از بازیکنان در تمرین تیم ملی، عده ای در تمرین ۲۲ سال و عده ای هم مصدوم بودند. این وسط ساموئل هم مشکلات خاص خود را داشت.

قلعه نویی ادامه داد: ما عملا با چهار نفر تمرین می کردیم. این نگاه‌ها نگاه خوبی به استقلالکه یکی از سرمایه های این مملکت است نیست. اگر هم حرف بزنیم حرف و حدیثپیش می آید. ما دیروز ۴۵ دقیقه بیشتر تمریننکردیم ولی در عوض همه بازیکنان بودند و این تنها تمرینی بود همه بازیکنان حضور داشتند.

سرمربی استقلال گفت: ما این وسط مشکلات مالی خودمان را هم داریم. کاش نگاه‌ها به استقلال خوب بود البته این مسائلی که می گویم دلیلی بر این نیست که دنبال بهانه باشیم و بخواهیم از هدف خود دور شویم.

وی در مورد بازی با ملوان که امروز برگزار می شود گفت: نتیجه دست خداست.می خواهیم شرایطمان در جدول بهتر شود. نگاهمان به ۳ امتیاز است. بچه‌ها مصمم هستند تا برنده این بازی باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391