برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قلعه نویی: قاضی دقت می‌کرد می‌توانستیم برنده شویم

پنجشنبه، ۱۴ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۵ — فارس

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: از مسئولان فولادشهر تشکر می‌کنم کیفیت چمن هم بهتر شده بود و هر دو تیم هم می‌توانستند برنده بازی باشند.

امیر قلعه‌نوعی

امیر قلعه‌نویی پس از تساوی بدون گل مقابل سپاهان در نشست خبری اظهار داشت: من این حرفی که می‌زنم احساس قلبی‌ام است نه بخاطر تقدیری که از من شده است.الحق و انصاف اصفهان پایتخت تمدن و فرهنگ ایران است. اصفهان مردم بافرهنگی دارد و باشگاه سپاهان نشان داد که یک باشگاه فرهنگیاست و پاک فکر می‌کنند و پاک عمل می‌کنندنهبخاطر این تقدیری که قبل از بازی ازمن شد. دو سالی که من در سپاهان بودم سال‌های خوب زندگی‌ ورزشی‌ام بود. قبل از صحبت‌ در مورد مسایل فنی در مورد مسایل و فضایورزشگاه صحبت کردم.شب گذشته با نوری فر صحبت کردم و گفتم کهسوال‌هایی که خبرنگاران می‌ کردند با سوال‌هایخبرنگاران در شهرهای دیگر مقایسه کنید.

وی ادامه داد: ۴۰ درصد مدال‌هاگوانگجو متعلق به اصفهان است. خوشحالم که دکتر پورسینا رفیق خوبم به خانه‌اش برگشته است.با او همیشه صحبت می کردم. از ساکت و ترابیان تشکر می‌کنم.جایی که پاک و فرهنگ باشد همه در مسیر زیبایی‌ها قرار می‌گیرند. فوتبال زیبا نه چهارتا توپ زدن است بلکه این فضای معرفتی است.

سرمربی استقلال در مورد بازی گفت:بازی زیبایی بود. از مسئولان فولادشهر تشکر می‌کنم کیفیت چمن همبهترشده بود و هر دو تیم هم می‌توانستند برنده بازی باشند. در ایجاد موقعیت‌ خطرناک ما بهتر بودیم واگر قاضی دقت بیشتری می‌کرد برنده می‌شدیم. از نتیجه راضی نیستم بعد ازچهار جلسه تمرین خوب بود. سه جلسه وقت داشتیم کار تاکتیکی داشتیم که طرز بازی ما دیدید چقدرتغییر کرد. من به این تیم خیلی امیدوار شدم. مجید غلام نژاد هم به تیم ما اضافه می‌شود و قدرت هجومی ما بیشتر می شود. یک امتیاز هم در اصفهانبدنیست. البته قاضی دقت می‌کرد ما می‌توانستیم برنده باشیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391