برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قلعه نوعی:اینکه لاوره بحث مجیدی را باز کرده است جای شک دارد

دوشنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۱ — اوج نیوز

سرمربی تیم استقلال گفت:از رسانه‌ها می خواهم  به این بپردازند که لاوره کیان ملت ما را زیر سوال برده است.

امیر قلعه نوعی در حاشیه تمرین روز دوشنبه استقلال درباره بازی با سپاهان عنوان کرد:بازی های استقلال و سپاهان همیشه جزو بازی های خوب بوده است.همین بازی اخیر در ورزشگاه آزادی را هم درست است که ما نتیجه را واگذار اما همه از بازی لذت بردند.

وی ادامه داد:ما هفته به هفته بهتر می شویم.همه بازیکنان را در این هفته در اختیار داشتیم.مجید غلام نژاد هم به تیم اضافی شده است.البته جا دارد به پژمان نوری هم تسلیت بگویم.به خصوص به خانواده همسرش که داغدار شده اند.

سرمربی استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا نوری به بازی سپاهان می رسد یا نه گفت:نه،بعید است در بازی با سپاهان حضور داشته باشد.چون در تمرینات نبوده است.در مجموع ما به این تیم خیلی امیدواریم و اگر با یک بازیکن تقویت کنیم که خارجی است تکمیل می شویم.در بازی با سپاهان در اصفهان امیدوارم با یک بازی خوب به تهران برگردیم.

وی درباره سایر غایبان استقلال در بازی با سپاهان گفت:به جز نوری،غایب دیگری نداریم.

سرمربی استقلال درباره حواشی بازی های آبی پوشان با سپاهان و بحث های داوری بازی سپاهان با پرسپولیس گفت:سال گذشته در اصفهان بازی کردیم و بردیم.حاشیه ای نبوده است.بحث داوری هم نداریم.داور یک روز به نفع ماست و یک روز به ضرر ما.خواهش می کنم به این مسائل ورود نکنید.داور شاید از صحنه دور باشد.داوری فوتبال،تنها جایی است که آنی است.قاضی بررسی می‌کند ولی داور باید همان لحظه تصمیم بگیرد.

سرمربی استقلال افزود:وقتی در تراکتورسازی بودم، دو اشتباه باعث شد ماقهرمانی را از دست بدهیم.ولی به این بحث‌ها ورود نمی کنیم.در سالهای گذشته من جزو کسانی بودم که در شرایط بازی اعتراض می کردیم اما این فضا را نباید درست کرد.

وی درباره اینکه گفته می شود جواد نکونام به دلیل عدم کسب عنوان بازیکن سال آسیا روحیه اش را از دست داده است گفت:بحث جواد دیگر از این حرفها گذشته است.اگر کسی که چند سال در اروپا بازی کرده است با این برنامه‌ها به هم بریزد که نمی شود.نه،نکونام روحیه خوبی دارد.

سرمربی استقلال درباره اظهارات گوران لاوره خاطرنشان کرد:من به این بحث‌ها ورود نمی کنم.بازیکن آمده است و شرایط تاکتیکی را فراهم نکرده،رفته است.

وی افزود:جالب است که یک ماه پیش کلی از من تعریف کرده بود.این بحث که مجیدی را وسط کشیده است جای شک دارد.از رسانه‌ها می خواهم به این بپردازند که لاوره کیان ملت ما را زیر سوال برده است.

قلعه نوعی افزود:لاوره بازیکن ماست و هم باید در تمرین شرکت کند و هم در جلسه کمیته انضباطی حاضر شود.البته ظهر فیض بخش ،مدیر برنامه های او گفت که گفته است این مصاحبه را نکرده است.من هنوز بابت پولی که به ایشان دادم،باشگاه نداده است.او بعدش هم تشکر کرد.

سرمربی استقلال درباره قرعه کشی جام جهانی گفت:در بحث سید بندی اگر اشتباه نکنم سید چهار هستیم.اگر اشتباه نکنم،به تیم های قوی می خوریم.من به اردو اعتقاد ندارم و باید بازی های خوبی انجام بدهیم تا برای این بازی‌ها آماده شویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391