برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

غمخوار: درودگر تا تشکیل جلسه هیات مدیره، مدیر عامل تیم ملوان می‌ماند

دوشنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۵۰ — باشگاه خبرنگاران

رئیس هیات مدیره باشگاه بندر‌انزلی در خصوص وضعیت درودگر گفت: ما مراحل پایانی ثبت رسمی شرکتمان را سپری می‌کنیم به خاطر همین درودگر تا زمان تشکیل جلسه هیات مدیره، مدیر عامل ملوان می‌ماند.

صادق درودگر

اکبر غمخوار افزود: اعضای هیات مدیره بر ادامه همکاری مدیر عامل تیم ملوان بندر انزلی تا زمان ثبت نهایی شرکت و مستقر شدن اعضای هیات مدیره در سمت‌شان اصرار دارند.

رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان بندر‌انزلی اظهار داشت: ما هفتاد درصد از سهام باشگاه ملوان را خریداری کردیم اما هنوز چند تن از مسئولان‌ انزلی قرارداد ثبت را امضاء نکرده‌اند و این احتمال وجود دارد که تا پایان وقت اداری امروز آن چند مسئول هم قرارداد را امضا کنند.

وی عنوان کرد: حضورمان در باشگاه ملوان انزلی هنوز رسمیت پیدا نکرده است همچنین ما در حال بررسی وضعیت موجود باشگاه‌ ملوان هستیم و بعد از تحقیقات لازم، تصمیمات نهایی را در مورد این باشگاه اتخاذ می‌کنیم.

غمخوار خاطرنشان کرد: امیدوارم محجوب و اعضای هیات مدیره بتوانند با در اختیار گرفتن باشگاه ملوان بندر‌انزلی مشکلات این تیم را برطرف کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391