برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قنبرپور: من هر جا باشم بدهکار پرسپولیس هستم

شنبه، ۲ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۰ — باشگاه خبرنگاران

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران گفت: در چنین دیداری، هدف بازی کردن نیست، بلکه باید با هم بودن و با هم برای پرسپولیس بودن هدف باشد.

مصطفی قنبرپور

مصطفی قنبرپور درباره دعوت شدن برای حضور در کنار تیم ستاره‌های پرسپولیس گفت: به نظرم برای چنین بازی‌هایی بازی کردن یا نکردن یک بحث ثانویه است. آنچه اهمیت دارد دیدن دوستان خوب و تجدید خاطرات است. روح ورزش و چنین اقداماتی نزدیکی دل‌ها است. زبان ورزش این است که ما را به هم نزدیک کند، بهانه‌اش هم اینبار بازی میلان است. اگر قرار باشد از هم دور یا ناراحت بشویم از اصل قضیه دور شده‌ایم. سرمربی تیم ملی نوجوانان ایران خاطرنشان کرد: از اینکه علی آقا پروین من را به عنوان بازیکن سابق و عضو کوچک خانواده بزرگ پرسپولیس قابل دانستند و نام من را در کنار بزرگان و بنیانگذاران پرسپولیس قرار دادند، تشکر و احساس غرور می‌کنم. بابت این رویداد البته باید از حمید استیلی هم قدردانی کنم، همچنین از آقای رویانیان که دردسرهای چنین کار بزرگی را به جان خریدند تا کار قشنگی انجام شود، باید تقدیر کرد. وی ادامه داد: حالا که بحث این بازی مطرح شده است، وظیفه خودم می‌دانم از بزرگانی چون پرویز دهداری، محراب شاهرخی، صفر ایرانپاک، فریبرز مرادی، ناظم گنجاپور، مجید سبزی و دیگر عزیزانی که از دست دادیم یاد کنیم و به این بهانه قدر یکدیگر را بیشتر بدانیم. پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: برای این بازی با تمام وجود و هر طور که صلاح دانسته شود در خدمت پرسپولیس خواهم بود. ما پرسپولیسی‌ها، همه دینی به گردن داریم. پرسپولیس به گردن ما حق دارد. ما با پرسپولیس به این نقطه رسیدیم و اگر احترامی بین مردم داریم به خاطر پرسپولیس بوده است و من هر جا باشم حتی در تیم ملی، خودم را بدهکار پرسپولیس و مردم می‌دانم. قنبرپور که به عنوان سرمربی تیم ملی نوجوانان زیر ۱۶ سال انتخاب شده است، درباره برنامه‌های خود در این تیم ادامه می‌دهد: از رده نونهالان و تیم ملی زیر ۱۳ سال کارم را به عنوان سرمربی شروع کردم و بعد رده‌های ۱۴ سال و ۱۵ سال را بر عهده گرفتم. چندی پیش هم با تیم ملی نوجوانان صعود مقتدرانه‌ای داشتیم و خیلی از بچه‌های تیم نوجوانان جام جهانی که توسط آقای دوستی مهر هدایت شد، محصول سال‌های گذشته بودند. در واقع یک ساختاری وجود دارد و می‌خواهیم تیمی بسازیم که تیم آینده جوانان ایران را تشکیل بدهد و قابلیت ارتقاء تا سطح حضور در تیم ملی بزرگسالان را داشته باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391