برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هیئت فوتبال استان گیلان برداشت ۷۰۰ میلیون تومانی از حساب باشگاه داماش را تکذیب کرد

دوشنبه، ۴ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۱ — فارس

هیئت فوتبال استان گیلان خبر برداشت ۷۰۰ میلیونی از حساب باشگاه داماش را تکذیب کرد.

تیم ذوب آهن و تیم داماش گیلان

به نقل از هیئت فوتبال استان گیلان،قربانعلی الماسخاله رییس هیئت فوتبال استان گیلان در خصوص مصاحبه روز گذشته امیر عابدینی مدیر عامل داماش که ادعا کرده بود هیئت فوتبال گیلان مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان از حساب این باشگاه که نزد سازمان لیگ بوده بدون اجازه و با لابی‌گری برداشت کرده است گفت : بعید می‌دانم آقای عابدینی چنین مصاحبه‌ای کرده باشد به خاطر اینکه خودشان بهتر می‌دانند که با لابی‌گری و بدون اجازه نمی‌توان از حساب باشگاهی پول برداشت کرد در این سه سال گذشته هیئت فوتبال گیلان تمام قد پشت آقای عابدینی و باشگاه داماش بوده و خواهد بود و این را وظیفه خود می‌دانیم که در زمانی که باشگاه‌های ما دچار مشکل هستند حمایت کنیم و پشتیبان‌شان باشیم.

وی در خصوص جریان پول برداشت شده گفت: دو ماه پیش با آقای عابدینی صحبت کردیم که در سه سال گذشته تیم‌های نوجوانان، جوانان ، امید و بزرگسالان تمرینات و مسابقات رسمی خود را در ورزشگاه عضدی رشت برگزار کرده‌اند و مبلغی به این هیئت بدهکارند اگر امکان دارد حال که ماهی ۳۰۰ میلیون تومان به حساب باشگاه تزریق می‌شود بخشی از طلب هیئت فوتبال پرداخت شود که هیئت ورزشگاه‌ها را برای گرفتن مجوز Aکلاس آسیا آماده کند تا باشگاه داماش بتواند با داشتن استادیوم A مجوز حرفه‌ای باشگاه داری را کسب کند که آقای عابدینی طی نامه ای به آقای تاج در تاریخ ۳۱/۶/۹۲ اعلام کردند که مبلغ ۹۷ میلیون تومان به حساب هیئت فوتبال استان پرداخت شود حال چه می‌شود که بعد از دو ماه این مسئله به شکل دیگر جلوه داده می‌شود نمی‌دانیم.

الماسخاله در خصوص مشکل حال حاضر داماش گفت : هر روز پیگیر مسائل داماش هستیم اما آقای عابدینی حتی به تلفن مسئولین گیلانی جواب نمی‌دهد چطور ما باید کمک کنیم وقتی ایشان حتی نمی‌گویند مشکل کجای کار است و چطور شده است که آقای اژه‌ای که هفته ای ۳۰۰ میلیون به باشگاه می‌داده به یکباره جلوی این کار را گرفته است آقای عابدینی می‌گویند به خاطر نامه‌ای که بدستم رسیده تیم‌های پایه را تعطیل کنید کدام نامه؟ چرا در مورد آن نامه چیزی نمی‌گویند که چه کسی با چه محتوای نامه را فرستاده است که ما برویم دنبال همان آدم فقط کلی می‌گویند به ما کمک شود. مگر سال گذشته ما توسط آقای کوچکی نژاد نماینده مردم رشت ۲۰۰ میلیون تومان در حساس‌ترین شرایط به تیم کمک نکرده‌ایم یا ۱۵ میلیون به تیم بانوان و در چند بازی هزینه سفر تیم‌های پایه را پرداخت نکردیم؟

پس ما پای کاریم چون تیم‌های‌مان برای‌مان مهم است اما احساس می‌کنم بعضی‌ها خیلی بی‌معرفتی می‌کنند ومی‌خواهند هیئت فوتبال را مقصر جلوه دهند.

وی در پایان گفت : صحبت زیاد است اما ترجیح می‌دهیم در شرایط حساس چیزی نگوییم تا در یک فضای آرام با حمایت و همدلی سعی کنیم از این شرایط و مشکل پیش آمده خارج شویم . آقای عابدینی خیلی زحمت می‌کشند و باشگاه داماش را فرزند خود می‌دانند اما نباید این مسئله باعث شود زحمت دیگران را نادیده بگیرند. احساس می‌کنیم بعضی‌ها می‌خواهند بین هیئت و عابدینی فاصله بیندازند و سعی می‌کنند با شیطنت و تیتر کردن بعضی مسائل کوچک باشگاه داماش را مقابل هیئت استان قرار دهند که این افراد برای ما شناخته شده هستند و به زودی با آنها برخورد قاطع خواهیم کرد که با افکار عمومی بازی نکنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391