برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گل‌گهر و ایرانجوان در خانه به قهرمانی نزدیک می‌شوند؟ پیکان صعود می‌کند یا سقوط

جمعه، ۸ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۸ — مهر

هفته پایانی نیم فصل نخست لیگ دسته اول، هفته‌ای که به دلیل دیدارهای معوقه بسیار در این رقابتها تعیین کننده قهرمان گروه‌های دوگانه نخواهد بود. هرچند گل‌گهر سیرجان و ایرانجوان بوشهر صدرنشینان این گروه‌ها به فکر پیروزی در خانه و نزدیک شدن به قهرمانی در این جام هستند.

تیم پیکان

هفته دوازدهم مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور که به عبارتی هفته پایانی نیم فصل نخست از این رقابتها است درحالی عصر فردا شنبه با برگزاری ۱۲ دیدار از گروه‌های دوگانه پیگیری شد که دیدارهای معوقه در این جام باعث شده تعداد بازی‌های تیم‌ها تفاوت بسیاری با همدیگر داشته باشد.

در این شرایط که برخی از تیم‌ها از جمله ابومسلم ۷ بازی انجام داده‌اند، گیتی پسند اصفهان تنها تیم از بین ۲۶ تیم حاضر در این رقابتها محسوب می‌شود که فردا آخرین بازی خود در نیم فصل نخست را برگزار می‌کند، پس باید منتظر برگزاری بازی‌های معوقه این جام بود تا قهرمان نیم فصل این رقابتها مشخص شود.

در این هفته و از گروه "الف"گل‌گهر صدرنشین در سیرجان میزبان تیم قعرنشین شهرداری یاسوج است که از ۸ بازی گذشته خود تنها ۶ امتیاز به دست آورده است. گل‌گهری‌ها در صورت پیروزی در این بازی به قهرمانی در نیم فصل نزدیک‌تر می‌شوند. در این گروه نساجی مازندران تیم دوم جدول هم به مصاف دیگر قعرنشین گروه یعنی فولاد یزد می‌رود که تنها یک امتیاز از یاسوجی‌ها بیشتر دارد.

دیدار تیم‌هایاستقلال اهواز - گیتی پسند هم حکم کسب جایگاه سوم گروه را دارد، مگر اینکه نساجی در خانه شکست بخورد تا برنده این بازی شانس رسیدن به رده دوم در پایان دیدارهای این هفته را داشته باشد. سیاه جامگان دیگر تیم مدعی این گروه هم در خانه میزبان شهردای بندرعباس است، مسابقه‌ای که برنده شانس قرار گرفتن در جمع مدعیان را خواهد داشت.

برنامه دیدارهای هفته دوازدهم از گروه "الف" و جدول رده‌بندی این گروه به شرح زیر است:شنبه - نهم آذر گروه الف: *گهر دورود - پدیده مشهد، ساعت ۱۴ *سیاه جامگان - شهرداری بندرعباس، ساعت ۱۴ *گل‌گهر سیرجان - شهرداری یاسوج، ساعت ۱۴ *نیروی زمینی - الوند همدان، ساعت ۱۴ *نساجی مازندران - فولاد یزد، ساعت ۱۴ *استقلال اهواز - گیتی پسند، ساعت ۱۴:۳۰

جدول رده‌بندی گروه الف:۱- گل‌گهر سیرجان ۱۹ امتیاز (از ۱۰ بازی)۲- نساجی مازندران ۱۶ امتیاز (از ۱۰ بازی)۳- گیتی پسند اصفهان ۱۴ امتیاز (از ۱۱ بازی)۴- استقلال اهواز ۱۳ امتیاز - تفاضل گل صفر (از ۱۰ بازی)۵- سیاه جامگان ۱۳ امتیاز - تفاضل کل ۱- (از ۱۰ بازی)-----------------------------------------------۱۲- فولاد یزد ۶ امتیاز - تفاضل گل ۳- (از ۹ بازی)۱۳- شهرداری یاسوج ۶ امتیاز - تفاضل گل ۳- (از ۸ بازی)

در گروه "ب" هم ایرانجوان صدرنشین در بوشهر میزبان تیم مس رفسنجان است، تیمی که امیدوار بوده در صورت پیروزی در این بازی حساس به جمع مدعیان این گروه اضافه شود. تیم پیکان هم که در این فصل نتوانسته نتایج خوبی را کسب کند، پس از آنکه هفته پیش البدر را در بندرکنگ شکست داد و باعث صعود این تیم به رده سوم شد، در این هفته امیدوار است برابر نفت و گاز گچساران تیم فعلی جدول هم پیروز شده تا هم به وضعیت خود سروسامان دهد و هم شانس نفت و گاز را برای رسیدن به قهرمانی در نیم فصل کاهش دهد. هرچند پیروزی در این بازی شاگردان فرهاد کاظمی را به جمع تیم‌های بالای جدول نزدیک می‌کند اما از دست دادن امتیاز، ممکن است این تیم تهرانی را به قعرجدول نزدیک‌تر کند.

در این هفته دیدار تیم‌ پاس همدان هم میزبان پارسه است، دیداری که برنده آن می‌توان شانس حضور در جمع ۴ تیم بالای جدول را هم به دست آورد. دیدار یزد لوله و سایپا شمال هم نبرد قعرنشینان در این گروه خواهد بود که پیروزی در این بازی برای هر کدام از این دو تیم بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

برنامه دیدارهای هفته دوازدهم از گروه "ب" و جدول رده‌بندی این گروه به شرح زیر است:شنبه - نهم آذرگروه ب: *پیکان تهران - نفت‌ و گاز گچساران، ساعت ۱۴ * یزد لوله - سایپا شمال، ساعت ۱۴ *آلومینیوم هرمزگان - ابومسلم مشهد، ساعت ۱۴:۱۵ *راهیان کرمانشاه - البدر بندرکنگ، ساعت ۱۴:۱۵ * پاس همدان - پارسه تهران،ساعت ۱۴:۱۵ * ایرانجوان بوشهر - مس رفسنجان، ساعت ۱۴:۳۰

جدول رده‌بندی گروه ب: ۱- ایرانجوان بوشهر ۱۸ امتیاز (از ۱۰ بازی) ۲- نفت و گاز گچساران ۱۶ امتیاز - تفاضل گل ۳+ (از ۱۰ بازی) ۳- البدر بندرکنگ ۱۶ امتیاز - تفاضل گل ۳- (از ۱۰ بازی) ۴- نفت مسجد سلیمان ۱۴ امتیاز - تفاضل گل ۳+ (از ۱۰ بازی) ۵- پاس همدان ۱۴ امتیاز - تفاضل گل ۱- (از ۱۰ بازی) ---------------------------------------------------- ۱۲- یزد لوله ۸ امتیاز (از ۹ بازی) ۱۳- سایپا شمال ۶ امتیاز (از ۹ بازی)

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391