برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازی های خانگی گسترش از هفته بیستم در ورزشگاه اختصاصی

سه‌شنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۱ — گل

با توجه به وجود زیرساخت و برنامه های لازم در امر اماده سازی ورزشگاه اختصاصی براساس استانداردهای لیگ برتر، مشکلی حاد چندانی در پیش رو نداشتیم

دیدارهای خانگی آبی پوشان تبریز در لیگ برتر، از هفته بیستم ( دیدار مقابل صبا قم ) به ورزشگاه اختصاصی گسترش فولاد منتقل خواهد شد تابالخرخ تیم خطیبی در خانه خود بازی کند و البته حضور هوادران در این ورزشگاه کوچک به چشم بیاید.

سمندر مدیر عامل باشگاه گسترش فولاددراین خصوصتوضیح داد:«ما از مدتها قبل و زمانی که در لیگ دسته اول حضور داشتیم، اقدمات مختلفی را برای اخذ استانداردهای حرفه ای باشگاهداری ر ا آغاز نمودیم که یکی از این اقدامات، ساخت ورزشگاه اختصاصی بود. با توجه به نگاه و هدفگذاری هیأت مدیره و توجه ویژه مالک باشگاه به بحث ایجاد ساختار حرفه ای استاندارد در ورزش استان، علیرغم موانع و مشکلات متعدد، ساخت ورزشگاه اختصاصی مان پیگیری گردید و از دوسال قبل به صورت رسمی میزبان مسابقات ما بود».

وی با تاکید بر فراهم بودن زمینه های لازم برای حضور در لیگ برتر در این باشگاه، گفت:«ما پس از صعود به لیگ برتر و تصمیم هیأت مدیره باشگاهو گروه برای حضوری شایسته در این رقابت ها، اقدام به رفع برخی نواقص پرداختیم که از جمله انان ارتقای کمی و کیفی بعضی از تجهیزات ورزشگاه اختصاصی مان برای میزبانی در لیگ برتر بود.»

سمندر در ادامه اضافه کرد:« با توجه به وجود زیرساخت و برنامه های لازم در امر اماده سازی ورزشگاه اختصاصی براساس استانداردهای لیگ برتر، مشکلی حاد چندانی در پیش رو نداشتیم و با حمایت و درایت هیأت مدیر و آقای زنوزی تمامی مراحل لازم برای آماده سازی را آغاز کردیم که از جمله آنان می توان به مناسب سازی حریم راه های ارتباطی و ورود و خروج هواداران، ساخت جایگاه ویژه خبرنگاران، نصب اسکوربرد، تجهیز و ایجاد سیستم صوتی ورزشگاه، تجهیز اتاق مخصوص پخش تلویزیونی، ایجاد سالن کنفرانس، وی آی پی، ساخت ساختمان مخصوص نیروی انتظامی، جداسازی حریم ورزشگاه با کارخانه های مجاورو ... اشاره کرد.»

وی با اشاره به وجود برخی نواقص در اولین تجربه میزبانی این باشگاه در ورزشگاه اختصاصی خود درلیگ برتر، گفت:«همان گونه که ذکر گردید، ما تمامی سعی و تلاش خود را برای رفع حداکثری نواقص به کار گرفته ایم ولی با این حال، همچنان برخی نواقص پابرجاست که از جمله آنان جایگاه ویژه خبرنگاران است که سعی ما ایجاد فضایی شایسته و مدرن برای عزیزان اصحاب رسانه است که به نحو احسن به امورات خود رسیدگی کنند. از همین رو، در بازی مقابل صبای قم، این جایگاه، به مرحله آماده سازی کامل نخواهد رسید و ان شاءا... در آینده نزدیک نسبت به تکمیل این امر نیز اقدام خواهیم کرد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391