برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

توضیحات جدید حسن زاده درباره پرونده قهرمانی

چهارشنبه، ۶ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۳۹ — گل

فعالیت و یا عدم فعالیت محسن قهرمانی هیچ ارتباطی به روند رسیدگی پرونده ندارد و کمیته انضباطی با دقت و حوصله کافی در این پرونده مهم، اقدام خواهد کرد.

اسماعیل حسن زاده

اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی درباره پرونده رسیدگی به محسن قهرمانی به نکاتی اشاره کرد. او که با سایت فدراسیون حرف می زد در این باره این حرف‌ها را زد.

اهمیت پرونده

پرونده محسن قهرمانی تحت عنوان پرونده داوری در هیات رسیدگی به تخلفات اخلاق حرفه ای فوتبال تشکیل و پس از بررسی و تحقیقات، درتاریخ ۲۷ آبانماه به کمیته انضباطی ارجاع شد. با توجه به اهمیت پرونده ما قصد داریم تا جلسات مختلفی را برگزار و به بررسی دقیق این پرونده بپردازیم.با توجه به اینکه این پرونده جنبه عمومی دارد، باید توجه ویژه ای به آن داشت. علیرغم تحقیقات قابل توجهی که در پرونده صورت گرفته، متاسفانه تحقیقات قضایی لازم در این پرونده به عمل نیامده و پرونده با هیاهو و حواشی پیرامونی که از آن منعکس شده،خیلی فاصله دارد که جا داشت در تحقیقات اولیه همه اخبار مربوط به این موضوع رصد شود و دلایل و مدارک مربوط به اخبار جمع آوری و پیگیری شود.

حضور مجددا دایی

علی دایی و مسئولین باشگاه پرسپولیس به عنوان مطلع برای اولین جلسه رسیدگی دعوت شده اند که با توجه به مصاحبه های ایشان در رسانه های مختلف لازم است حتما در این نشست حضور پیدا کنند و تمام مدارک خود را ارائه کنند .ضمن اینکه پس ازمصاحبه اولیه توسط علی دایی مطالبی از سوی وی در مطبوعات تیتر شده است که وی باید مستندات خود را به طور کامل ارائه دهد. به طور مثال اگر سه مرتبه به یک شماره حساب پول واریز شده است، باید مستند باشد.

دلیل غیبت قهرمانی

فعالیت و یا عدم فعالیت محسن قهرمانی هیچ ارتباطی به روند رسیدگی پرونده ندارد و کمیته انضباطی با دقت و حوصله کافی در این پرونده مهم، اقدام خواهد کرد.غیر از محسن قهرمانی، از افراد دیگری هم درپرونده یاد شده است که به نوبت به کمیته انضباطی فرا خوانده می شوند. ضمن اینکه از همه کسانی که به عنوان مطلع به کمیته دعوت می شوند، درخواست داریم چنانچه مدارکی مربوط به موضوع پرونده (ارتباط مالی نامشروع)دارند به صورت محرمانه و با دلایل و مدارک کافی در اختیار ما قرار دهند. همچنین از مقامات فوتبالی اعم از مدیر،سرمربی، بازیکن و یا حتی مقامات فدراسیونی تقاضا داریم که قبل از اعلام نتیجه رسیدگی در کمیته انضباطی، جدا از هر گونه گمانه زنی و اعلام نظر احتمالی و رسمی و یا غیر رسمی که موجب تشویش اذهان عمومی می شود، خودداری کنند.

انتهای پرونده

معتقدم این پرونده هم مانند سایر پرونده های موجود در کمیته انضباطی است. شاید عنوان این پرونده مهمتر و یا شاید سنگین تر است اما در شرایط معمولی کار خود را دنبال می کنیم. این پرونده قطعا در جلسات متعددی دنبال خواهد شد و برای اینکه کار تحقیق و رسیدگی با ارامش دنبال شود، اولین جلسه رسیدگی روز یکشنبه ۱۰ آذرماه خواهد بود که در این مرحله فقط افراد مطلع پرونده دعوت شده اند تا تحقیقات لازم از آنها به عمل آید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391