برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مصاحبه هاشمی‌نسب علیه پرسپولیس که سلطان ندیده

شنبه، ۲ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۰۱ — قانون آنلاین

آقا اصلا عشقم کشید بروم استقلال. این را فقط به شما می‌گویم؛ من بچه بودم، خواهرم استقلالی بود و من پرسپولیسی. در یکی از داربی‌ها با هم کری‌خوانی داشتیم

علی پروین به محض دیدن مهدی هاشمی‌نصب در تمرین تیم پیشکسوتان او را در آغوش گرفت و گفت:« تو یکی از شاگردان خوب من هستی و واقعا خیلی مرد هستی. چرا که پس از ترک پرسپولیس تا به امروز یک کلمه پشت تیم حرف نزدی.» اما به نظر می رسد سلطان مصاحبه های مدافع یاغی سابق تیمش را نخوانده.

این بخشی از مصاحبه او با سایت هواداری باشگاه استقلال است که منتشر شده و در آن او اعتراف می‌کند با وجود پرسپولیسی بودن از آنها کینه دارد: «آقا اصلا عشقم کشید بروم استقلال. این را فقط به شما می‌گویم؛ من بچه بودم، خواهرم استقلالی بود و من پرسپولیسی. در یکی از داربی‌ها با هم کری‌خوانی داشتیم. پرسپولیس به استقلال باخت و من از داغ دل، خواهرم را آن‌قدر کتک زدم که دندان‌هایش شکست. این را بازهم فقط به شما می‌گویم؛ من از پرسپولیس به استقلال رفتم تا همه اشک‌هایی را که برای بردن استقلال و شادکردن دل هواداران پرسپولیس ریخته بودم، جمع کنم و روز داربی مقابل پرسپولیس با گلی که به پرسپولیس زدم، اشک را در چشم تک تک هواداران پرسپولیس بگذارم.

زمانی که من به استقلال گل می‌زدم، هواداران استقلال کوچک‌ترین توهینی به من نمی‌کردند، اما زمانی که به پرسپولیس گل زدم، پرسپولیسی‌ها برایم شعار رکیک ساختند. می‌گفتند مهدی هاشمی‌نسب (...)بی‌اصل و نصب. من با شرف زندگی کردم و با شرف پول گرفتم. زمانی که به استقلال آمدم، برای سه سال، ۱۰۰ میلیون تومان پول گرفتم، اما در هر تیمی بودم، از ملی تا باشگاهی، هیچ وقت پاچه‌خواری نکردم، هیچ وقت به زور، دست به سینه نبودم، هیچ وقت بیخود و بی‌جهت برای رسیدن به منافع و بازی در تیم ملی تعظیم نکردم، فیلم بازی نکردم و سجاده آب نکشیدم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391