برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فرزاد حاتمی؛گل اول با ۴۰ دقیقه بازی

جمعه، ۲۲ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۳۵ — گل

فرزاد حاتمی با حدود ۴۰ دقیقه بازی اولین گل خود را برای پرسپولیس به ثمر رساند

اولین برد پرسپولیس در کرمان مقابل مسکه اولین برد خارج از خانه سرخ هادر این فصل بود برای سه بازیکن این تیم اتفاقی ویژه در پی داشت.

محسن مسلمان،مهرداد کفشگری و فرزاد حاتمیکه نیمی از گل های تیم شان را در این بازیبه ثمر رساندنداولین گل های خود برایپرسپولیس رازدندتا از کرمان خاطره شیرینی برای آنها بر جا بماند.

نکته جالب البته آنجاست کهفرزاد حاتمیبا حدود ۴۰ دقیقه بازی اولین گل خود را برای پرسپولیس به ثمر رساند .حاتمی که در تراکتور ،صباو استقلال هم هم آمار گلزنی خوبی داشت در دیدار با تراکتورسازیدر دقیقه ۶۰ وارد زمین شد و چند موقعیت گل را از دست داد.او در مصافبا ذوب آهن به میدان نرفتو برای دومین بار در دقیقه ۸۵ بازی با مس به جای سیدصالحی وارد ترکیب پرسپولیس شد .حاتمیدرشرایطی که تیمش خوب بازی نمی کرد و انگیزه چندانی برای زدن گل ششم نداشتدر یک موقعیت بادآورده و با پای چپضربه فوق العاده ای به توپ زدتا در هماندقایق کوتاه حضورش در میدانشم بالای گلزنی خود را نشان دهد.

شادی گل حاتمی هم در نوع خود جالب بود اما اینجا دیگر حنیف عمران زاده ای در کار نبود تا با او به آسمان بپرد و سینه به سینه اش بساباند!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391