برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باشگاه عراقی مانعی برای تراکتوری شدن کرار

دوشنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۱ — فارس

درحالی که باشگاه تراکتورسازی با جاسم کرار به توافق اولیه رسیده است باشگاه فعلی این بازیکن به او رضایتنامه نمی‌دهد.

باشگاه تراکتورسازی وجاسم کراربه توافق اولیه رسیدند و مشکلی برای عضویت این بازیکن در تیم تبریزی وجود ندارد.

تنهای مسئله ای که تا به امروز مانع از عقد قرار داد این بازیکن با قرمزپوشان تبریزی شده است قرارداد کرار با باشگاه الطلبه بغداد است. این تیم پنج بازی در لیگ عراق انجام داده و مسئولان الطلبه به هیچ وجه راضی به از دست دادن این بازیکن نیستند.

مذاکرات با این باشگاه برای صدور رضایت‌نامه انجام شده و این مذاکرات به خوبی پیش رفته است. طی چند روز آینده تکلیف قطعی این بازیکن برای حضور در تبریز مشخص می‌شود.

همچنین مدیربرنامه های جاسم کرار با رد این موضوع کهگفته می‌شد این بازیکن در ایران شاکی خصوصی دارد وهمین امر مانع از حضورش در تراکتورسازی شده است اعلام کرد اصلا چنین مسئله ای در میان نیست.

به هر حال مسئولان تراکتورسازی با مدیر برنامه های جاسم کرار به توافق اولیه رسیدند و در صورت رضایت باشگاه فعلی این بازیکن او مشکلی برای پوشیدن پیراهن قرمزپوشان تبریزی ندارد.

کرار جاسم پیش از این سابقه پوشیدن پیراهن تراکتورسازی و استقلال را در کارنامه دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391