برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جلالی: آقای حسن زاده به شخصه به تبریز بیائید

یکشنبه، ۱۷ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۷ — گل

از رئیس کمیته انضباطی می خواهم کاری به این گزارش‌ها نداشته باشد. چه ایرادی دارد که خودش شخصا به تبریز بیاید و ببیند در اینجا چه فضایی حاکم است.

پس از اتفاقات بازی تراکتورسازی و پرسپولیس،رئیس کمیته انضباطی اعلام کرد به خاطر فحاشی تماشاگران تبریز،مسولان تراکتورسازی منتظر یک حکم تنبیهی باشند.احتمالا حکم مورد نظر قاضی حسن زاده همان کسر امتیاز معروف است.جلالی که پیش از این یک بار طعم کسر امتیاز را چشیده نمی خواهد برای بار دوم این اتفاق برای تیمش رخ دهد. او که می داند شاید همین تک امتیازها در روز پایان سرنوشت قهرمان را مشخص کنند سرانجام در مصاحبه ای که با سایت گل داشت عنوان کرد یک تقاضای ویژه از رئیس کمیته انضباطی دارد جلالی در این مورد به ما گفت:«نمی دانم چه کسانی گزارش های محرمانه خود را از فضای ورزشگاه یادگار امام به قاضی حسن زاده می دهند،نه می‌دانم انها چه کسانی هستند و نه می دانم چه چیزی را در گزارش خود می نویسند.با این وجود از حسن زاده می خواهم خام بعضی از گزارش‌ها نشود»سرمربی تراکتور سپس بیشتر در این باره توضیح داد:«از رئیس کمیته انضباطی می خواهم کاری به این گزارش‌ها نداشته باشد. چه ایرادی دارد که خودش شخصا به تبریز بیاید و ببیند در اینجا چه فضایی حاکم است. متاسفانه نیرویی در کار است تا مانع از قهرمانی تراکتورسازی شود.کوچکترین اتفاقی در اینجا به بدترین شکل ممکن بزرگنمایی می شود و این ظلم به تماشاگران تبریزی است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391