برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جمشیدی: یک گل به میلان بزنم یک سریال دیگر می‌سازیم!

شنبه، ۲ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۵ — قانون آنلاین

امیدوارم اگر به آث میلان گل زدم برق ورزشگاه نرود و اگر گل زدم یک سریال دیگر هم به خاطر این یک گلم برادران قاسم‌خانی خواهند ساخت

پژمان جمشیدی ستاره ورزشی این روزهای عرصه سینما به عنوان یکی از پیشکسوتان پرسپولیس بار دیگر شاگرد پروین شد. پژمان قبل از حضور در اولین تمرین پیشکسوتان پرسپولیس برای رویارویی مقابل ستارگان آث میلان یه قانون آنلاین گفت : برایم بازی مقابل میلان اهمیتی ندارد و بیشتر حضور در کنار همبازیان سابق و دیدن دوباره ورزشگاه کارگران که خاطرات زیادی را در آن داشتم برایم لذتبخش است. جمشیدی در خصوص دیدار دوباره با علی پروین با خنده اینگونه پاسخ داد «باز فوتبال باز پرسپولیس ، باز کارگران و باز هم علی پروین» جمشیدی در ادامه با خنده گفت: «امیدوارم اگر به آث میلان گل زدم برق ورزشگاه نرود و اگر گل زدم یک سریال دیگر هم به خاطر این یک گلم برادران قاسم‌خانی خواهند ساخت.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391