برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جنگ شبکه دو و سه بالا گرفت، این بار بر سر پایان رافت!

چهارشنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۳۲ — گل

پایان رافت در مصاحبه با گل عنوان کرد که او خانواده اش به شبکه سه دعوت شدند اما اینکه اجازه فروش پیراهن به انها داده شود یا نه هنو ز مشخص نیست.

در صورتی که پیش از این عنوان شده بود قرار است در برنامه فردا صبح شبکه سه،در ویتامین ۳پیراهن مالدینی توسط پایان رافت به حراج گذاشته شود و پول عایدی این حراج به کودکان محک برسد،اینک خبر می رسد که گویا مدیریت سازمان مخالف این امر است.پایان رافت در مصاحبه با گل عنوان کرد که او خانواده اش به شبکه سه دعوت شدند اما اینکه اجازه فروش پیراهن به انها داده شود یا نه هنو ز مشخص نیست. شنیده می شود دست اندرکاران برنامه ورزش از نگاه دو می خواهند فردا شب پایان رافت را به به برنامه خود بیاورند تا در مورد این موضوع صحبت کنند.

پیش از این هم بخاطر دعوت از ستارگان میلان جنگ درون سازمانی ای بین مسولان شبکه دو و سه به راه افتاده بود. تهیه کننده ورزش از نگاه دو اعتقاد دشت چون پنجشنبه شب وقت برنامه انان است ستارگان میلان باید به شبکه دو می آمدند، انها حتی تیم پخش مستقیم خود را به برج میلاد فرستاده بودند.اما در نهایت زورعادل فردوسی پور چربید و تهیه کننده و مجری نود توانست ستارگان میلان را به برنامه خود بیاورد.

اول هفته هم شبکه دو اعلام کرد می خواهد قرعه کشی جام جهانی را جمعه شب پوشش دهد اما بعدا شبکه سه اعلام کرد ما این کار را می کنیم.گویا این جنگ فعلا ادامه دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391