برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جاسم کرار فردا نمی اید ، شاید وقتی دیگر!

پنجشنبه، ۱۴ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۳۱ — گل

مسئول روابط عمومی این باشگاه در پایان کنفرانس بعد خروج جلالی این خبر را با این توضیح که تیم جاسم کرار تا دو هفته دیگر اجازه جدایی به این بازیکن را نمی دهد ، تکذیب کرد

در شرایطی که گروهی از هواداران تراکتوری برای ورود این بازیکن لحظه شماری می کردند ، اما آخرین خبر‌ها حاکیست ، تیم الطلبه با جدایی این بازیکن تا دو هفته دیگر موافقت نکرده است ،این اتفاق در شرایطی است که پیش از این قرار بود این بازیکن عراقی با هماهنگی های صورت گرفته فردا با پروازمستقیم نجف به تبریز خود را به این شهر برساند ، مجید جلالی هر چند در کنفرانس عصر امروز بر این مسئله مهر تائید زد و گفت فردا کرار به تبریز خواهد رسید ،ولی مسئول روابط عمومی این باشگاه در پایان کنفرانس بعد خروج جلالی این خبر را با این توضیح که تیم جاسم کرار تا دو هفته دیگر اجازه جدایی به این بازیکن را نمی دهد ، تکذیب کرد... .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391