برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کبه : با تماس قلعه نویی تمام سختی‌ها را از یاد بردم

شنبه، ۲۳ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۹ — گل

خدا را شکر می کنم که مصدومیتم خیلی جدی نیست و در این شرایط دچار پارگی مینیسک و رباط صلیبی نشدم

بوبکر جِی دی کِـبـه

بوبکر کبه ، مهاجم بورکینافاسویی استقلال که از نیم فصل بازی های لیگ به این تیم ملحق شده ، در بازی مقابل کاسپین قزوین دچار مصدومیت شد تا چند هفته ای نتواند آبی پوشان را در رقابت های پیش رو همراهی کند . کبه در خصوص شرایط خود گفت و گویی با " گل " انجام داده که می خوانید :

*از وضعیت خودت برای مان بگو ؟

خدا را شکر می کنم که مصدومیتم خیلی جدی نیست و در این شرایط دچار پارگی مینیسک و رباط صلیبی نشدم . طبق گفته پزشکان فقط یک شوک به زانویم وارد شده که امیدوارم با تلاشی که می کنم و با زحمات کادر پزشکی به زودی به میادین برگردم . من در تیم های بزرگ فرانسوی بازی کردم و در آنجا هم کادر پزشکی تیم‌ها مثل کادر پزشکی استقلال و شخص دکتر نوروزی حرفه ای عمل می کنند و جا دارد از زحمات شان تشکر داشته باشم .

*وضعیت استقلال را چطور می بینی ؟

من فکر می کنم که استقلال بزرگترین تیم ایران است و در آسیا هم تیم پرافتخاری محسوب می شود و خوشحالم از اینکه در چنین تیمی بازی می کنم . ما مربی داریم که در این سالها نشان داده مربی بزرگی است و در تیم های مختلف توانسته نتیج خوبی بگیرد .البته به نظر من ما چند هفته ای است که نتوانستیم نتایج دلخواه مان را بگیریم و این مسئله به خستگی بازیکنان از بازی های آسیایی بر می گردد . درهر حال امیدوارم که بتوانیم استقلال را به جایگاه واقعی اش برسانیم .

*گروه استقلال را در آسیا چطور می بینی ؟

خب به نظر من در گروه سختی قرار داریم و با سه تیم از بزرگترین تیم های آسیا هم گروه شدیم که در نهایت فکر می کنم این سختی بیشتر برای رقبای ما نمود پیدا کند و تیم های حریف از نام استقلال بترسند . امیدوارم در نهایت بتوانیم امسال هم مثل سال گذشته از گروه مان صعود کنیم وامسال به قهرمانی آسیا برسیم .

*رابطه ات با هواداران استقلال خوب است ؟

من همیشه در تیم هایی که بازی کرده ام ، به هواداران احترام ویژه ای قائل بودم و هواداران استقلال هم برای من ارزش خاصی دارند . من افتخار می کنم در تیمی بازی کنم کههواداران پرشور و زیادی مثل استقلال دارد و امیدوارم هرچه زودتر به میادین برگردم و پاسخ محبت آنها را در این مدت بدهم .

*استقلال مهاجمان بزرگی دارد ، از رقابت با آنها نمی ترسی؟

همانطور که گفتید ، مهجمان استقلال بزرگترین بازیکنان ایران هستند و من هرچقدر در کنار بازیکنان بزرگ بازی کنم ، قطعا می توانم عملکرد بهتری هم داشته باشم . من از رقابت هراس ندارم و وقتی برگردم با تشخیص کادر فنی بهترین بازی هایم را برای استقلال انجام خواهم داد .

*ظاهرا با ساموئل هم رابطه خوبی داری؟

ساموئل بازیکن بزرگی است که در لیگ جزیره بازی های زیادی را انجام داده و من در کنار او هم زبان هستیم و همیشه با هم در مورد مشکلات و کارهای مان صحبت می کنیم . در کنار او البته من رابطه خوبی هم با بیک زاده دارم و آندو تیموریان نیز همیشه به من کمک می‌کند . البته بقیه بازیکنان تیم هم با من رابطه خوبی دارند و دوستان خوبی برای من هستند .

*یک سری حواشی پیرامون مصدومیتت مطرح می‌شد ، دراین باره حرف می زنی ؟

من خودم وقتی بعضی از این حرف‌ها را شنیدم ، فقط به آنها خندیدم و کار دیگری از دستم بر نمی آمد . آنهایی که فوتبالی هستند ، می دانند که من بازیکن حرفه ای هستم و باشگاه استقلال از من حرفه ای تر است . من زمان ورودم به استقلال در چند تست سنگین پژشکی کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال شما و استقلال شرکت کردم و همه پزشکان تائید کردند که من مصدومیتی ندارم و کاملا سالم هستم . فکر می کنم این حاشیه‌ها هدفدار باشد و خیلی برای من مهم نیست ، چرا که هر وقت فیلم مصدومیتم را می بینم ، ناراحت می شوم و کاملا مشخص است که این اتفاق تا چه اندازه می تواند برای هر بازیکنی خطرناک باشد .

*ظاهرا قلعه نویی هم بعد از مصدومیتت با تو تماس گرفت ؟

بله برای خود من خیلی جالب بود که سرمربی تیم با من تماس گرفت و گفت که نگران هیچ چیز نباشم . قلعه نویی به من گفت که منتظرم می ماند و همین حرف او تمام سختی‌ها و بی پولی‌ها را در این مدت برای من تمام کرد . من هیچ پولی در این مدت از استقلال نگرفتم و در منزل دوستم زندگی می کنم ولی با این حال وقتی قلعه نویی با من تماس گرفت ، تمام سختی‌ها را فراموش کردم و خیلی لذت بردم . امیدوارم که به زودی برگردم و جواب این محبت او را بدهم .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391