برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اعلام برنامه حضور کفاشیان در نشست کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا

شنبه، ۲ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۳۳ — باشگاه خبرنگاران

رئیس فدراسیون فوتبال درباره حضور خود در نشست کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا به نکاتی اشاره کرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون، علی کفاشیان گفت: جلسه کمیته مسابقات ۲۵ نوامبر(۴ آذرماه) در مقرر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار می شود که دستور جلسه قبلی این کمیته بررسی و مورد تائید قرار می گیرد.

وی افزود: گزارش فعالیت‌ها و مسابقات صورت گرفته مانند انتخابی جام جهانی در سال ۲۰۱۴، قهرمانی آسیا در رده سنی زیر ۱۶، ۱۹ و ۲۲ سال و قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۳، لیگ قهرمانان و AFC CUP نیز بررسی می شود.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه درباره موضوعاتی که در نشست کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص آن بحث می شود، خاطرنشان کرد: مسابقات قهرمانی زیر ۲۲ سال، فرمت مسابقات باشگاهی آسیا که شامل مسابقات لیگ قهرمانان و AFC CUP می شود، تعیین رتبه و سهیمه کشورها در لیگ قهرمانان آسیا و AFC CUP ،تائید تقویم مسابقات از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸بررسی پیشنهادات مطروحه توسط اعضا مانند تاشیما از ژاپن، فهد المصباح از عربستان و رئیس فدراسیون فوتبال ایران، ارائه گزارشات در ارتباط با جام ملتهای آسیا در سال ۲۰۱۵ در کشور استرالیا و بررسی مراحل درخواست میزبانی برای مسابقات ۲۰۱۹ آسیا، کمیته صدور مجوز حرفه ای در فدراسیون‌ها و در نهایت بررسی پیشنهاد wsc در ارتباط با فرمت مسابقات انتخابی جام جهانی، جام ملتهای آسیا و باشگاهی از موضوعاتی است که بحث و تبادل نظر در رابطه با آن صورت می گیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391