برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: مربیان نباید علیه برندی مصاحبه کنند، قیافه کی‌روش همیشه ناراحت است!

شنبه، ۲ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۶ — فارس

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: قرارداد ما با آل‌اشپورت، به زودی نهایی می‌شود اما مربیان نباید علیه هیچ برندی مصاحبه کنند.

علی کفاشیان

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه مراسم تودیع و معارفه وزیر ورزش درجمع خبرنگاران درباره فوتبالساحلیبعد از برنامه‌ریزیخوب خودش را نشان داد. تمرینات خوبی داشتند، سال گذشته ۲ بار قهرمان آسیا شدند در جهانی هم قبل از این با نتیجه ۶ بر ۵ به روسیه باختند و نتوانستند به عنوانی دست پیدا کنند.

وی ادامه داد: ملی پوشان در مسابقات بین قاره‌ای به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده بود که ایران حذف شود. آنها ایران را در ۲ سال در این گروه انداختند اما بچه‌های ما با قدرت بازی کردند و بردند. امروز هم در فینال با روسیه با کمترین امکانات به اینجا رسیدند البته منظور از امکانات شرایط مالی است. اما ما لیگ ساحلی خوبی داریم.

کفاشیان در پاسخ به این سوال که آیا هنوز خسرو ابراهیمی رئیس کمیته است گفت: ابراهیمی هنوز رئیس است اما با توجه به فعالیتش در قایقرانی فوتبال ساحلی را به دپارلتمان دادیم.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اعتراض منصوریان به آل‌اشپورت اظهار داشت: با این موضوع موافقت کردم که در یک بازی پیش رو پیراهن دیگری بپوشند. قرارداد ما به زودی به آل‌اشپورت نهایی می‌شود بنابراین مربیان نباید علیه هیچ برندی مصاحبه کنند.

وی درباره جلسه با کی‌روش و سازمان و لیگ که گفته می‌شود کی‌روش با ناراحتی جلسه را ترک کرد، با خنده گفت: قیافه کی‌روش همیشه ناراحت است نظر او این است که لیگ زودتر تمام شود و بازیکنان در اختیارش باشند و تیم‌هایی که ملی پوش دارند بدون این بازیکنان به لیگ قهرمانان بروند. وی می‌گوید اگر قرار است تیم را ۱۵ روز به من بدهید، نتیجه نمی‌گیریم، بازیکنان را دو ماه بدهید تا نتیجه خوبی بگیریم.

کفاشیان درباره اعتراض برخی بازیکنان به حق و حقوقشان که در این باره با کی‌روش صحبت کرده بودند تصریح کرد: این وظیفه من و فدراسیون نیست، وظیفه باشگاه است. هنر کنیم هزینه تیم ملی را می‌دهیم، این بازیکنان باید مانند بازیکنان فوتبال ساحلی با انگیزه به میدان بروند و تیم‌ها را شکست دهند و زیاد به این مسائل فکر نکنند همانطوری که آقای جهانگیری گفت از نظر ما در مضیقه هستیم.

کفاشیان درباره بازی دوستانه تیم ملی اظهار داشت: الان همه آمادگی دارند با ما بازی کنند، بلاتر هم گفته بود که یکی از آرزوهایش این است که در ایران حضور داشته باشد اما توانایی مالی ما مانند کره و ژاپن نیست صبر می‌کنیم قرعه‌کشی شود و بعد برای اردوی مشترک درخواست می‌دهیم ومذاکره می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به ملی پوشان فوتبال ساحلی پاداش می‌دهید، گفت: همه شایسته هستند اما الان توان پرداخت نداریم. ما به همه تیم‌ها به یک چشم نگاه می‌کنیم، به عنوان مثال بانوان برنامه خاصی ندارند اما برایشان دیدار دوستانه با روسیه گذاشتیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391