برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علی کفاشیان : پول مان کجا بوده که به مارادونا بدهیم؟/یک سنت هم نداریم به او بدهیم

جمعه، ۲۲ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۰ — خبرآنلاین

علی کفاشیان می گوید فدراسیون ایران حتی یک سنت هم به مارادونا پیشنهاد نداده است و اصلا از این پول‌ها ندارد که خرج کند.

علی کفاشیان

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال در واکنش به بحث پیشنهادی ۱۰۰ هزار دلاری فدراسیون ایران به مارادونا و رد این پیشنهاد از سوی ستاره آرژانتینی گفت: ۱۰۰ هزار دلار؟ ما اصلا از این پول‌ها در فدراسیون مان نداریم. این همه پول بدهیم که مارادونا بیاید پیراهن تیم ملی ایران را بپوشد؟ نه بابا ما از این کارها نمی کنیم. حتی یک سنت هم خرج این طور کارها نمی کنیم. خیال تان راحت.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران درباره اینکه چطور و از چه کانالی این پیشنهاد به مارادونا داده شده است می گوید: راستش وقتی قراردادمان را با آل اشپرت بستیم مدیر این شرکت تولیدی آلمانی به ما گفت برنامه خاصی برای این رونمایی پیراهن دارید؟ من گفتم سرمربی تیم ملی و بازیکنان مان در مراسم حاضر می شوند. آنها به دنبال دعوت از چند ستاره جهانی در مراسم بودند و خودشان اسم مارادونا را مطرح کردند. ما گفتیم از نظر ما مشکلی ندارد که شما چه کسی را دعوت می کنید . قرار شد خودشان بروند دنبال این مسائل و ببینند چه کسی را می آورند. ولی به نظر من هزینه ۱۰۰ هزار دلاری برای چنین دعوت هایی اشتباه است. اگر آنها این پیشنهاد را دادند و از سوی مارادونا رد شده است تقصیر ما نیست و اصلا فدراسیون در ارائه پیشنهاد و ردش نقشی نداشته است.

رئیس فدراسیون فوتبال که این روزها حسابی اطلاعات فوتبالی اش زیاد شده است و دیگر جلوی خبرنگاران کم نمی آورد. او که از حالا پیگیر در آوردن اطلاعات ورزشگاه های میزبان تیم ملی در جام جهانی است می گوید: دارم از سایت فیفا ٰ اطلاعات ورزشگاه هایی که آنجا بازی داریم را بررسی می کنم تا ببینم تعداد بلیت های مان چقدر است و چه قیمتی دارند . ما از هفته آینده باید پیش فروش بلیت های مان را آغاز کنیم . ما بلیت‌ها را خیلی شفاف می فروشیم.

کفاشیان در ادامه درباره اینکه سرمربی اسپانیا را نمی شناسد گفت: نه بابا مربی اسپانیا که دل بوسکه است تازه کاپلو هم سرمربی روسیه است. دیدی چه خوب سرمربی های خارجی را می شناسم. حتما آن شب به اشتباه در ۹۰ گفته ام اسپانیا وگرنه می دانم کاپلو سرمربی روسیه است و روسیه به ما پیشنهاد بازی دوستانه داده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391